Laiko verte!..

Laiko verte!..

Ar kada klausei lietaus barbebancio i stikla? ar sekiai plazdenanti drugeli? ar gerejaisi saulelydziu? Ar praradai rysi su draugu, leidai draugystei numirti, nes neturejai laiko paskambint ir pasakyt labas? Gyvenimas yra toks trumpas, kai Tu leki taip greitai del kazko, prarandi gabaleli malonumo buti cia. Gyvenimas nera lenktynes, Tu turi sumazinti tempa, surasti laiko pasigereti lietaus lasais, vakaro saulelydziais, paklausyti muzikos pries tai, kol viska dar turi salia…

sveikinimai prasidėjo…
Nekaltas

ar tu irgi pasiilgai lietaus…?Apkabinimas

Turejau omeny tai, kad reikia sugebet saugot akimirkas. Beje, lietus kartais teikia irgi gerus prisiminimus.

taj cia seniai zinoma…

šoksime mes gatvėje po meiles lietumi…Tūsas

Aš tave myliu galbut labiau
galbut labiau-nei tu mane myli…Tūsas

anuka-pasijudinam…

baltas šokis-merginos-kviečiam vaikinus…

neber laiko filosofuoti…

Tūsas

Sumažink tempą
Ar jau kada stebėjai vaikus, besisupančius karuselėje arba klausei lietaus, barbenančio i stogą? Ar jau sekei linksmai plazdenantį drugelį arba gėrėjaisi saulėlydžiu?
turėtum sustoti…
Nešok per greitai, kadangi gyvenimas yra trumpas. Muzika nesitęsia amzinai.
Ar tu bėgi visą dieną, visą laiką sunerimęs?
Kai paklausi "Kaip sekasi?" ar turi laiko išgirsti atsakymą?
Kai diena baigiasi, ar tu išsitiesi savo lovoje su 100000 dalyku, kurie bėga tavo galvoje?
Tu turetum sustoti…
Ar jau pasakei savo vaikui " mes tai padarysime rytoj" ir tai atidedi porytdienai?
Ar jau praradai ryšį su draugu, leidai draugystei numirti, nes niekada neturėjai laiko paskambinti ir pasakyti "labas"
Geriau būtų sustoti, nešokti per greitai nes muzika sustos viena diena
Gyvenimas yra toks trumpas.
Kai tu leki taip greitai dėl kažko, tu prarandi gabalėli malonumo būti čia.
Kai tu jaudiniesi ir tvarkai rūpesčius visą dieną tai lyg dovana, kurią tu išmeti neatidaręs.
Gyvenimas nėra lenktynės, tu turi sumažinti tempą surasti laiko pasiklausyti muzikos prieš tai, kol daina dar nepasibaigė.

xxxxxx

kitas variantas Nekaltas

Tik nepasiklyskite laiko labirintuose, tai ir lietus nepadėsLiežuvis

vaje-likau turbut visai be ryšio…Nustebęs

sory-tiesiog vis dar po laisvadieniu neatsigaunu…
ir nuo to-kad kai kas neleido man linksmintis…Angelas

Noreciau ir as lietaus pasiklausyt barbenancio i stogus… Alia ner… Nustebęs Ziema… Nekaltas
Galetu bent saltis atslugti kiek, ir snaiges graziai krist, va tada grozis Gerai Kada cia kuri vakara kaime buvau, ziurejau i krentancias Žvaigždė, o dar taip apsviesta menulio buvo Tūsas ir tyluma tyluma… ech…

Cia gal ne i tema, bet labai laukiu pavasario, kai bus gera ziuret i gamta, kai as vel isimylesiu ka nors Nekaltas, va tada ir “klausysiu muzikos jai grojant” Angelas.

as irgi laukiu pavasario
Girtas

a jau daba pradedam laukt pavasario? Tūsas As irgi su jumis Taip
jau kaip man klampot per sniega nusibodo Nustebęs ir slidinet saligatviais Baisu brrrr…

na juk ateis pavasaris… tikrai ateis… Taip

lietus Gerai lietuje Gerai po lietaus Gerai

Ilgai laukus dar palauk…

…ir vėl kaip vakar tu neateisiNekaltas
lietus mus išskiria gal būt ilgam…