Laikas

Laikas

Laikas,

• kad suvoktum vertę dešimties metų: paklausk ką tik išsiskyrusių sutuoktinių.
  • kad suvoktum vertę keturių metų: paklausk porelės studentų, dabar vienišų.
  • kad suvoktum vertę vienų metų: paklausk moksleivio, kuris susikirto per paskutinį egzaminą.
  • kad suvoktum vertę devynių mėnesių: paklausk motinos, kuri pagimdė kūdikį.
  • kad suvoktum vertę vienos savaitės: paklausk savaitraščio leidėjo.
  • kad suvoktum verte vienos valandos: paklausk įsimylėjėlių, kurie laukia kada susitiks.
  • kad suvoktum vertę vienos minutės: paklausk žmogaus, kuris pavėlavo į traukinį, autobusą ar lėktuvą.
  • kad suvoktum vertę vienos sekundės: paklausk žmogaus, išlikusio gyvo po nelaimingo atsitikimo.
  • kad suvoktum vertę vienos milisekundės: paklausk sportininko, kuris laimėjo sidabro medalį olimpiadoje.

Tai kas gi yra laikas? Kietas
Ar mes ji branginame?

Laimingi laiko neskaičiuoja Aš nekaltas

Rimtai: tai terpė kurioje mes judame tiesia linija.

O taip ne laiką reikia vertinti, o darbų kiekį atliktą perjį. Juk svarbu ne laikas o per tam tikrą jo atkarpą išsipildžiusių norų, realizuotų idėjų kiekis. Tas daro žmogu patenkinta savimi ir aplinka.ŠypsenaTaipTaipTaip

Nostalgijos valandele…?

Šias mintis jau skaičiau,bet jos geros Gerai

branginuTaip

LabasO mano temoj zapadlo buvo sudalyvauti? BlogaiPrisijungciau prie jusu,bet laiko gaila! Cha chaCha chaCha cha

O kad suvoktum verte viso gyvenimo laiko?.. Numirusio nebepaklausi… Liūdna
Laimingi tie, kurie moka vertinti ir dziaugtis kiekviena gyvenimo akimirka. Šypsena

Iš tikrųjų tai dar daug ko reikia mokytis…Nustebęs

Taip pat yra sakoma:
"Reikalinga 1 minutė,kad išskirtum žmogų iš aplinkinių.
1 valanda,kad įvertintum jo nuopelnus.
1 diena,kad pamiltum jį…
…bet reikalingas visas gyvenimas,kad vėliau pamirštum jį…"

[quote]Bender rase:

Nostalgijos valandele
[/quote]

Vat kai susimastai, pajunti, kaip tas laikas pro sali kazkodel bega… Kai koks nors gyvenimo ivykis sukrecia, trumpam prabundi, taciau ir vel uzsimirsti, kad neamzybeje gyveni.

Tiesiog labai nusivylusi ir pragmatiška. LiūdnaLiūdna SėkmėsCha chaGėlės

Laikas tai yra žmogaus gyvenimas, kuris susideda iš laukimų, išsiskyrimų, laukimų būsimo džiaugsmo, meilės ir neapykantos ir t.t. Svarbiausia visą tai išgyventi ir nepalūžti sunkiose situacijose, suvokti, kad visos dienos turi būti praleistos prasmingai.ŠypsenaLabas

…ir mes niekada Nežinosime, kiek dar jo turime…Nustebęs

Objektyviai vertinant, laikas yra ketvirtoji visatos dimensija… Net apzvalgininkas is Sapro sou tai supanta…

AvyteGėlės, labai gražiai mane papildeiTaip, tik tada vietoj …ir… reikėtų rašyti…nes…ŠypsenaLabas

Va, va, ir as norejau apie praleisto laiko prasminguma…
Ar gali buti neprasmingu akimirku, minuciu, valandu,… metu…? Aš nekaltas Aš nekaltas
As manau - viskas, ka mes darome, ar nedarome - prasminga. Taip

Noriu paprieštarauti, marijole, nes ne viską ir ne visada … prasmingai. Už tai ir manau taip, kaip parašiau ŠypsenaLabas.

Kartais labai neprasmingai stumiamas laikas. Kai klausi saves: kada gi pavasaris, kada bus savaitgalis, kiek dar reikes laukti vakaro - lyg TO LAIKO, kuris mums duotas vienam gyvenimui butu gerokai perdaug.