Labux!

Labux!

demja rašė:

labux Milduke,
sekmes tau

jjjooo Mirkt Mirkt

Nu sveikute, Milduke!!!

Tikrai dziaugiuosi, kad esi drasi, nes pasakei, kiek tau metuku. Bet nenusimink, jei koks vienas idiotas pavadins tave maze ar kaip kitaip. Nenusileisk jiems, nes manau, kurie taip daro, jie protelio turi daug maziau uz tave. Prisimink, kad ne tas protingesnis, kuris vyresnis. Jei zmogus turi proto, priims i savo kolektyva tokia, kokia esi!

Jei esi 60-metis, tai esi senesnis truputuka. Vos vos senesnis.

Labux mildute
o siaip ash nebijau pasakyti kad man 14 nes manau kad tai privalumas o ne trukumas ka jei esi 60-metis tai esi kietesnis?

sveikinu prisijungus prie musu. tikiuosi sutarsime gerai Mirkt . o dar jei temu idomiu parasysi kuriom padiskututi galesime, tai is vis bus super. galetumei ateiti ir i #banga. ten galetumem on-line pakalbeti. . sekmes tau… prasidejo vakarai (o gal ir dienos) ant bangos

Labutis Mildute!

Amzius bendravimui tikrai nera riba. Ir yra labai malonu, kai prisistatai. Jei noresi, tai as tau apie save parasysiu tau i meila! Sekmes bangoje ir kuriant vis idomesnes temas! Šypsena

Laba diena, mieli bangieciai, banginiai ar kaip ten jus vadina…
Noriu prisistatyti, as esu Milduke!
Bet yra viena problemele, man - 11! Noriu susipazinti ir paklausti kitu, ar cia tik as viena vienuolikmete?
Nors ir esu laaabai jauna, tikiuosi su visais susibiciuliauti…
Malonu susipazinti su visais!

labutis. nu kad as ir ne vienuolikmetis jau bet manau kad prie kolektyvo pritapsi. pas mumis jaunu tikrai netruksta. buk pasveikinta istojus i banginiu kluba Šypsena

Ne tu ne viena vienuolikmetė čia ir dešimtmečių yra!Piktas

Ar pabludot Apakęs Apakęs Apakęs - pernykchias temas traukt !!!

Cha chaCha cha

o Mildukei - sekmes!

labux, tikiuosi taw cia patiksŠypsena
Linkiu taw geru draugu sitoje saunioje bangieciu kompanijojeŠypsena
sekmes

executive Taip

Gerai

xujnia