Labas rytas

Labas rytas

urod Pavargęs

Atsimenu kai pasirodė šitie eteryje lyg 2007. Cha cha Visiškas kosmosas blogąja prasme man tada jis atrodė, bet dabar kažkodėl jis visai man patinka, kosmosas, bet jau gerąja prasme, bėga metai keičiasi ir požiūris. Gerai Aplamai naujų H interjeras gerai papaišytas. Kietas

kam ten taip ekranas pasleptas?

Isore idomi situ kosminiu civic,bet salonas NežinauGeriau seniau,bet “Pure Energy” Cha cha Ufff realiai kol nepradejau dometis,negalvojau,kad tai turbut daugiausiai versiju turinti masina Apsvaigęsauto.plius.lt/skelbimai/subaru-impreza-wrx-2-0-l-sedanas-1999-b enzinas-4156459.html

Toks patinka kol nepavaziuoji… Ir visos iliuzijos sugriuna

Fuji Heavy Industries Gerai Bet man imzpreza nelabai, neįsivaizduoju aš savęs už jos vairo niekaip, nors ir pacukas esu. Juoda impreza “universalo” kėbulu kur buvai įmetęs visai dar pakenčiamai atrodo, bet salonas tada kaip sibiro lagerio gultai. Bet visada galima rasti alternatyvų, pvz. Legacy su 2.0 twin turbo. P.S. Civic’o Type R neįtraukė Niurbrurnbringo trasos rekordų sąrašą, nes ten buvo konceptas. Šia vasara turi pralėkt su standartu.

Nu kiekvienam sava masina,bet turbo subarikas yra idomus reikalas Taip o apie twin turbo kazkas ir cia rases buvo,kad truputi nedadielka ten su programa Nekaltas o ir vaziuoja ta is linko pikciau Velniūkštis

9gag.com/gag/aGwn1Q7 Cha cha

Vin’as, Toli dar iki tų pravažiavimų. Kainos jų tai iš kosmoso srities. Cha cha

vagių liūdesys… nebėr ką vogt iš tokio saliono…

Baisulinis salonas Baisus

Nėr ką vogt iš salono, bet labai sėkmingai visa pasivagia Ufff Pačiam teko patirt ir šiaip vis tenka užmatyt info apie pavogtą civic’ą Kaune.

Kyborgs pasiziurek I ta savo audi salona 2004 metu laidos Cha cha eklektika visiska: tai aliuminis, tai plastikas aliuminio spalvos… Civic yra ne tos klase auto, kad prabanga ir afigienu stiliaus pojuciu dvelktu, kaip koks XC90 II ar Jaguar XF.

Tie nauji CTR tai Girtas

pas sita 8th gen civic vidus man harmoningesnis negu pas 9th gen. Gerai atrodo tas a la 3D prietaisu skydelis su vienu ciferblatu, ir dizaino prasme atrodo viskas ok, gal tik medziagos geresnes butu nepamaise. Pas naujesni priesingai - medziagos jau geresnes, bet dizaino prasme - eklektika. Ypac nuvilianciai atrodo klimato valdymo panele, kuri kontrastuoja su visu salonu, o taip pat - perejumas prie keliu ciferblatu suliniuose, o taip pat daug ivairiu spalvotu indikatoriu virs tu ciferblatu, kurie rodo praktiskai betiksle informacija (kaip ekonomiskai tu vaziuoji). Beje gyvai tokio pilno CTR neteko matyti, kaip sioje foto. Tradiciskai visi be navi.

Zbigis necypk… Man jis maziu maziausiai shlykshtus… Ka jau oadarysi kad net 2004m salono nesiveja gonda… Juokiasi

“nesiveja” - teisingai pasakyta, nes ner ten ka vytis. O kad tau slykstus, tai cia… kaip cia pasakius… Skonis pas tamsta, kaip cia issireiskus… vien i zieminius ratus tavo A6 uztenka paziureti Mirkt

Px kad lygina a6 su focus’o/golfo klasės auto, MCB Girtas

siandien isejo kaip vaikai i mokykla:auto.plius.lt/skelbimai/peugeot-407-2-0-l-universalas-2007-dyze linas-4136839.htmlpardavinejau gal savaite kokia Cha cha eina normaliai tie pezo, skambino i diena po pora kartu.