Labai gera zinia sunu augintojams !!!

Gaila Nustebęs

Ash shnekejau su Aurelija, jinai sake, kad zhurnalo reike ieshkoti geriau ne kioskose, o supermarketoseŠypsena
O rashome jame, kaip jau sakiau, apie pudelius, rezultatai specterjeru parodos, kazhka apie buldogu ir mopsu paroda, apie vetklinika Jeruzaleje… Tiesiai pasakius pati dar neviska perskaichiauŠypsena

Šypsena Eisiu ieskoti :stuck_out_tongue:

na jo, aš ankstesnį numerį irgi pirkau supermarketeTaip

Kaip faina kad naujas zunrnalas atsirado…Šypsena Šypsena Eisiu dabar ieskot…Šypsena

Velniava,sitame kaime alytaus nieko nera,perejau visus spaudois kioskus pardes niekur nera su pudeliaisLiūdna reiks prenumeruoti,o kadangi gyvenu daugiabutyje teks is pacio ryto laukti kaip sarguiCha cha

Jeigu iki sekmadienio pamatysiu kur nors, galėsiu tau nupirkti. Nori?

O, geras, as dar ir nemaciau, ryt ieskosiu butinai Mirkt
Gerai, kad paraset

Gal dar atsiras Šypsena Juk nesenai isleistas +)

Jo ka tik nusipirkau. Juliakon grazuolis tavo ciucka!

Liežuvis Ir ash gavau nauja numeri =) nors man pudeliai ne arciausiai prie sirdies bet … Faina paskaityt apie balta cvergsnauceri Širdis Širdis Širdis muni !!! Mirkt Mirkt Mirkt

Jo Munis Gerai

Visi cvergai Gerai =) ir ash visus cvergus Širdis ir dar snauceriuke prie to pacio Bučkis

As irgi turiu nauja numeri… tai vakar skaiciau skaiciau. Juliakon pudeliukas labai grazus Gerai Šypsena

O man didelio įspūdžio nepadarė. Nustebęs Kaina kaip už 100-to puslapių žurnalą, popierius irgi ne pagal kišenę. Piktas Naudingos informacijos kažkiek yra, tačiau tik kažkiek. Vienintelis sudominęs dalykas - teisingas (tačiau nieko naujo nepasakantis) straipsnis apie rotveilerę ir kažkokie patarimai kergimui. Gerai Bet tik dėlto 5Lt išmesti nesiryžau. Ne

P.S. O pudelis gražus, nors jie ir nėra mėgstamiausi mano šunys Liežuvis

O intelekto testo šunims nedarėt? Aš tai dariau Cha cha

Heh. Nu ir kaip? Šypsena Beje, 5Lt pagailėjau, bet skanuotas to straipsnio apie kergimą ir (gerai jau gerai Mirkt) intelekto testo variantas būtų nieko Cha cha

OK. Ryt atsinešu žurnalą į darbą nuskanuoju ir atsiunčiu, jei kas anksčiau to nepadarys Cha cha

Dariau ta testa, tai mano suo vos ne genijus Cha chaCha chaCha cha nelabai tikiu, nes man jis dar maziulis mano durniukas Mirkt

Maniškio inteletas tai tik didesnis už vidutinį Cha cha