L.Lewis\'as pasitraukia...

L.Lewis’as pasitraukia…

Nu manau,kad ryskiai bijo Klicko smugiu,todel ruosiasi begti,kol dar nepralose.
Nors aisku,jau metai jo tokie,kad gal ir galima butu pasitraukti.Taip
Bet paskutine kova vis tiek grybiškai jisai ten mušėsi.Nekaltas

tai juk sake revansas bus

na, nemanau, kad jis nori pasitraukti jau prarades titula, tai dabar jau pats laikas, nes ukrainietis gali jam kaip reikiant sugadinti pasitraukima.

Tai va.Bet bijo apsišudinti,aš manau.Nekaltas

man atrodo, kad revanso nebus Ne

Klicko sumaltu ji i miltus!!! Taip

Iš kur tokia informacija? Neseniai per CNN žiūrėjau, kad kaip tik Lennox’as Lewis’as trokšta vėl kautis su Vitalijumi Kličko.

ko gero, agentura VBS sios informacijos saltinis Mirkt

Aga, man irgi i panasu ziniu saltini nesa… Juokiasi Nes nieko apie Lewis dabar negirdejau, o ir nebutu pointo jam siuo metu priimti vienoki ar kitoki sprendima.

Revanšinė kova gali sutraukti rekordinę pinigų sumą. Abu boksininkai yra pasiruošę kautis tik vienas prieš kitą, jau abu pareiškė savo norus. Dabar viskas priklauso nuo vadybininkų. Kuo ilgiau gumą temps, tuo daugiau pinigo pritrauks.

Informacija šiandien buvo pateikta per RC sporto žinias.

Galvojau,kad jau visi šitą girdėjo,o trys taškai,tai reiškia,kad jisai 100 procentu šitam dalykui nepritarė,todėl ir įdomu,ką jūs galvojat,pasitrauks ar ne.
Aš sakau,kad išsigąs ir pasitrauksTaip

Na manau jei dar kovotu su Klichko, tai ziauriai gautu, ir butu jam pasitraukimas Juokiasi

Nu bet naivumas neišpasakytas. Tokio lygio sportininkai nieko nebijo, pasitikėjimas savimi pas juos išugdytas iki maksimumo. Matosi, kad rimtai vyras nesportavęs ir apie tai nesidomi. Ims ir išsigąs, juolab, kad pirmoji dvikovaa buvo apylygė. Jam pačiam dabar yra svarbu kuo greičiau susikauti, kad atstatyti sušlubavusį autoritetą.

Saxum,kas yra sportinis pyktis tai as puikiai zinau,nepergyvenk,bet speju, kad tu nelabai žinai ką reiškia juodžių pasikėlimas ir savęs per didelis vertinimas.Gal neteko su jais sportuoti.Cha cha
Ir gal nematei Lewis’o kovos su Kličko,kai šmikis pralošė į vienus vartus ir vis tiek teigė,kad laimėjoCha cha
Jisai tiesiogiai niekada nepasakys,kad išsigando,bet priežasčių sugalvos jo vadybininkai šimtą.O jei jisai sutiks kautis,tai tikrai pasidarys tikras vyras ir pakils mano akyse.Duok dieve,noriu pamatyti revanšą.Taip

Prie ko čia sportinis pyktis Juokiasi Ir prie ko čia pasikėlimas Juokiasi Jie profesionalai ir puikiai suvokia realybę. O su negrais man ir nereikia sportuoti Juokiasi

Matau, kad vyruks pats kovos nematei Juokiasi Gavo Liuisas į vienus vartus Juokiasi Va čia tai bokso ekspertas Juokiasi Tik kažin kodėl Kličko veidas kaip po avarijos atrodė? Ir kodėl po trečio raundo Kličko nieko rimtesnio neparodė? Kodėl 5 ir 6 raundai buvo Liuiso dominavimas? Ir kodėl rezultatas po kovos nutraukimo buvo apylygis, tik minimaliai pirmavo Kličko, o ir tai, ta persvara buvo sukrauta po pirmųjų dviejų raundų ir jei dar būtų buvęs 7-as raundas, persvara tikrai būtų perėjusi į Liuiso pusę. Visgi Liuisas savo ištverme net Holifyldą apšokinėdavo. Taip, žiūrovai nušvilpė, aš irgi buvau prieš kovos nutraukimą. Bet visgi tai padarė gydytojas, saugodamas sportininkų sveikatą. Aš kalbėjau su keletu žmonių ir visi pritarė tam, kad būtų leidę kovoti dar 7-ą raundą ir jei Liuisas būtų dominavęs, kovą reikėjo nutraukti, o jei kova būtų lygi, reikėjo leisti kovoti toliau. Taip kad, nereikia čia lia lia lia, o žiūrėk į viską realiai ir blaiviai, mažiau alaus gerk Mirkt

Pagal visus mano turimus duomenis, revanšas įvyks ir tokio marazmo, kaip Liuiso pasitraukimas iš bokso niekur neradau. Mažiau klausyk gaidžiukų radijo, nes jis tokiems ir transliuojamas. Kažkur mačiau, kad neva revanšas įvyks jau šių metų gruodį, bet abejoju, greičiausiai kitų metų pavasarį, nes Kličko tik dabar pradėjo treniruotis po kovos. Ir aišku praeis dar laiko, kol pilna jėga galės kautis.

Tiesa, ir Roy Jones Jr. nori susikauti su Liuisu. Čia ko gero gerokai būtų įomesnė kova. Visgi, gabaritai stipriai skiriasi.

Man rodos, kad revansas tikrai bus - negi Lewis nenoretu pasiimti kruvos babkiu pries iseinant i pensija, net gi uz pralaimejima, manau, jam pazadetu apvalia sumele… Šypsena

Be to, praktika rodo, kad kova gali ivykti tikrai ne anksciau siu metu pabaigos - tai kam dabar Lewis pradeti kalbeti apie pasitraukima? Niekaip nesuprantu… Paskutine kova Lewis’o tikrai neturejo isgasdinti… Šypsena

Liuisas nieko nepradėjo kalbėti apie pasitraukimą. Tu pabandyk surasti tokią info internete. Aš bandžiau ieškoti, niekur neradau. Jei jis būtų tai paskelbęs, tikrai būtų pilnas internetas. Visgi, čia ne koks Kličko pasitraukia (nors man jis labiau patinka), čia gi triskart sunkaus svorio profesionalų bokso čempionas Mirkt Tik Ali ir Holyfieldas jam prilygsta. O kad jis išsigąstų, tai čia mažamečių vaikų pasakos. Ko išsigąsti? Malkų gauti, kad skaudės, ar tiesiog, kad neprarastų titulo. Kalba. b.l.e.d. visokie mažvaikiai, bobučių pasakų prisiklausę (ir gaidžiukų radijo), be jokių faktų ir net nenurodo, kokia baimė kausto Liuisą, ko konkrečiai jis bijo? Gal kraujo Nekaltas

na, kiek pamenu, Klicko pasiule Lewis’ui revansa, sis netgi ne iskart sutiko… Na, gal dabar ir pasikeite…