kvieciai su medumi

kvieciai su medumi

man ilgaj nedoda ramybes is ko jie padaryti, kai uzpili pieno jie toki paraloniniai pasidaro. ar ten tikri kvieciai apdoroti kazkaip ar ten sintetika kazikokia, gal kas tiksliai zinot ka valgot, bo as nezinau koki suuda tuoj pradesiu valgyt. nu ten raso ka visokia vitamina yra, ale gal daugiau bedos nuo paralona nei naudos nuo ta vitamina?

Valgau medu be kvieciu. Nekaltas

taj as irgi, bet turiu omeny tuos ispustus tokius, lenngvus ir padengtus medumi… Mirkt

Nenoreciau tiket kad ten yra kazkokiu vitaminu. Nekaltas

As tai noreciau tiket, bet netikiu Šypsena visai tokiu dalyku nevalgau.

Tik sokolada? Nekaltas

nu kazka reik valgyt. bananus valgant ir baisu ka uodega neuzaugtu.

Nebutina juos medije valgyt… Šypsena

valgyk kokius daigintus kviecius ar salotytes, misrainytes pusryciams. bus Gerai

ok. taj as ir nevalgau tu kvieciu su medum, tik kad idomu gi. nu biski retaj valgau ale taj nesiskaito Drovus Juokiasi

O kada skaitos? Apakęs

čia apie Kelogs kalba eina ar kažką kita?

nu lietuviski irgi buna…bl…nejau nezinot, neapsimeskit. nu primena ryzius bet kvvieciai vadinas. aiskiau jau nebuna…

;-]vaikiskai parasiau, nu bet prikolnai tajp Cha cha

man tik Kelogsai patinka, kiti Veeenežinau ar ten tikrai yra vitaminų, bet valgau nes man skanu Liežuvisdažniausiai vienus, be jokio pieno

karocia niex nezina, labanakt gal ryt sutiksiu sviesia galva…

Labanakt. Mirkt Labas

laba ryta Cha cha

man ir idomu pasidare. gal ir turi kokiu tai vitaminu. bet, pvz., reklamos teigimu ir Nutela yra sveika valgyt, bet kai paskaitai sudeti Pavargęs, tai nezinau is kur tas sveikumas randasi.