Kvapas

KvapasVeee

Mano draugas Myliupasikvietė mane svečius(esu buvus ir anksčiau). Problema yra tame,kad pas jį namuose labai smirda Veee.Tas kvapas,kad jum vaizdžiau būtų,panašus į supuvusio kaušinio ir prakaituotų kojų kokteilį Veee.Taigi aš visiškai nenoriu ten eiti Ne,bet kaip man jam atsakyti ,kad jo neužgaučiau.Negaliu gi aš jam pasakyti : neisiu , nes pas tavi namuose dvokia VeeeIki šiol stengiausi teisintis ,kad neturiu laiko,turiu išvykti ir pan.Šį kartą jis prašo primygtinai ir sako,kad atsisakymo nepriims Ne.Patarkite prašau kaip išsisukti iš šios nemalonios situacijos.Gal turite panašios patirties? P.S. Dėkoju iš anksto Gėlė

Gal kokiu siuksliu buvo neisneses Mirktbet tai irgi…reikia juk susitvarkyti pries dama namo kvieciant Taip Pabandyk dar karta, gal pasiseks Mirkt

O gal surizikuok… Nekaltas Kvapas jaučiasi tik iš pradžių, paskui apsiprasi ir gerai… Girtas

Sako, kad kartu budami zmones supanaseja MirktTaip kad viskas bus Ciki Šypsena

o tu negali iškvist “Švaros Bitučių” ar kaip ten Nekaltas … aišku prieš tai, paaiškinus bitėms, kad jos turi vykt, tipo, kaip pas kažkokios akcijos laimėtoją, or something … Cha chao jei ir pats kvapą turi (nuo buto), tai kad dar ir jį pavalytų … Juokiasi

Zu -bandžiau Taip,kaskart vis tas pats Veee

O kiek laiko pratinaisi?Gal surizikuočiau Nežinau

Tai prastai tada Šypsena Pasinaudok pan-oleno pasiulymu Taip

pan_Olen ,aš vos galą su galu suduriu Žliumbia

joo, blogai, kvapas Baisu trukdo galus sudurti Cha cha

tai tu, Saulele, nežliumbk, o pasakyk savo draugui tiesiai į danti … tfuuu … į akis, kad pas jį bute nekoks kvapas Pavargęs … koks jis vyras, bliamba, jei neatlaikys kritikos apie jo supratimą, dėl buto kvapo … Nežinau

ot problema… nenori, neik… gi jega niekas neverčia Pavargęs

Aš bandžiau apie tai jam atsargiai užsiminti,bet jis sakė nieko neužuodžia Veee Aš bijau jį įžeisti,mes mylim vienas kitą Myliu

ZalsvojiMusmire, nežinau kokio stiprumo smarvė pas tavo draugą ir kokio jautrumo tavo nosis… Dar įtakos turi ir pašaliniai veiksniai, tipo išgerto alkoholio kiekis beigi nuotaika… Taigi sunku pasakyt, kiek tai užtruks… NekaltasIr iš vis… nebūk tokia lepi… Kvapas jai nepatinka… negali pakentėti?.. Kietas

Jeigu mylit, tai teks tau pas jį tvarką padaryt Taip…Prisipirk priemonių visokiausių ir drąsiai keliauk. Gražiai paaiškink ir išsivalykite abu. Tada bus smagu ir jam. kai bus švaru. O be to ir dirbti abiem smagu LaimingasO gal ten išvėdint tereikia?.. Šypsena

o tai tu, Musmirėtoji, gal beuoslį aborigeną myli ??? Cha cha

Nu ,bet Ledi -supuvę kiaušiniai+prakaitas Veee

Nesuprantu NekaltasPo tokio kvapelio dar isvis kazko norisi??? Apakęs Šypsena

ZalsvojiMusmire, Nu ką darysi… Visi mes ne be trūkumų… NekaltasTu pvz nuodinga LiežuvisBeje, pasikviesk tada jį pas save Nekaltas Kaip ten tas tavo butas, ar jau apsisprendei kur bus svetainė?.. Mirkt