Kvapas

KvapasVeee

Mano draugas Myliupasikvietė mane svečius(esu buvus ir anksčiau). Problema yra tame,kad pas jį namuose labai smirda Veee.Tas kvapas,kad jum vaizdžiau būtų,panašus į supuvusio kaušinio ir prakaituotų kojų kokteilį Veee.Taigi aš visiškai nenoriu ten eiti Ne,bet kaip man jam atsakyti ,kad jo neužgaučiau.Negaliu gi aš jam pasakyti : neisiu , nes pas tavi namuose dvokia VeeeIki šiol stengiausi teisintis ,kad neturiu laiko,turiu išvykti ir pan.Šį kartą jis prašo primygtinai ir sako,kad atsisakymo nepriims Ne.Patarkite prašau kaip išsisukti iš šios nemalonios situacijos.Gal turite panašios patirties? P.S. Dėkoju iš anksto Gėlė

na tau sekas ant nevaleiku uzsisokt Pavargęs na bet ne veltui alaus baklaskes ir vienos Gėlė uz 2 Lt verta esi... Cha cha o gal ten ne pas ji smirda, o tau prie bato sudukas prilipes koks? Nekaltas

Ojej manau rejketu jam pasakyti nes nieko nebus arba tiesiog ji pasikviesti pas save :}

o jej jinaj pasikvies pas save ir pas ja prades smirdet!!! Pavargęs

geriua pasakyti,bo nieko gero nebus!!!

..Mes labai mylim vienas kitą Myliu Aš nenoriu jo prarast Ne

paimk dujokaukia ir sakyk jam kad cia paskutinis mados klyksmas Šypsena

Speriai pabandyk pasigauti sloga Gerai

aik su dojokaukia...sakysi devi ja... helloweeno proga Gerai Taip

Nueik pas ji i svecius. Tik iejusi apsimesk, kad pirma karta pas ji uzuodi kazkoki keista kvapa ir kartu pradekit ieskoti to blogo kvapo saltinio. Jei toks yra surasit ir sunaikinsit, o jei cia jau nuo kokios netvarkos, tai vaikinas turetu suprasti uzuomena ir gal kita karta pasistengs panaikinti kvapa. Kietas

SweeX,Largo -tai pašalina simptomus ,bet ne ligą Liūdnas

Smeige- aš jau kartą bandžiau atsargiai užsimint apie tą kvapą Veee,bet jis pasakė,kad nieko neužuodžia ir ,kad man vaidenasi. Veee

kartu eikit kur nors y miesta.. pasakyk kad per toky gera ora nera ko sedeti namie Nekaltas Laimingas

Na kai jis jau matyt priprato, tai ir neuzuodzia ŠypsenaNueik pas ji ir pabandyk pavaikscioti po jo namus ir paieskoti is kur labiausiai sklinda kvapas.

aga, pas mano viena drauge dvokia senom bobulem Baisu Veee Baisu Pavargęsvengiu sveciutis pas ja, bo mano drabuziai prisigeria to kvapo Baisu Girtas

pasistenkit susirasti kita vieta pasimatymams

Pasakyk jam tiesiai sviesiai jei jis protingas tai supras ir susitvarkis jai ne tada pasakysi kad pajuokavai

nafig tau bachuras su supuvusiais kiaušiniais Apakęs Baisu ???Padovanok jam muilo, šampūno, dezodorantą, kvepalų naujus batus ir skalbk kojines palaipsniui kvapas turėtų išsisklaidyt, arba papraščiausiai praleisk daugiau laiko pas savo bičą namie, kol pripras uoslės receptoriai ir viskas bus normaliai Cha cha

papasakok neva apie koki nevaleika savo drauga jam...turbut tavo vaikis irgi toks Nustebęs jei prakaitu dvokia kambariai Veee gal susipras... O kai isheinat kur, jis pats nesmirda? Gal kojiniu nekeicia, o gal koki "Old Spice: jam padovanok...