Kvailiu paieska [email protected] fronte jau prasidejo

Kvailiu paieska one@one.lt fronte jau prasidejo

Fantastika, xxxx…@one.lt nutare, kad lietuviai nerastinga, nemokanti elementarios aritmetikos - tauta. Nuo siol nebeduoda veltui nei vienos zinutes. Bet kam buvusiam geradejui imti teikti kvailus, mulkinanciu pasiulymusApakęs ?
Va, dabar “pataria” - paskambinkit uz 2 litus ir gausit 10 nemokamu zinuciu. Zinuciu skaicius - neribojamas. Cha cha Cha cha Cha cha
Ot aciuMirkt tik kad tada vienos zinutes kaina pasidaro 20 centu ir ja gali issiusti tik budamas prie kompo. O be ju malones gali ir pigiau ir is bet kur siust zinutes kiek tinkamas. Ir dar ir i uzseini, o is ju - ne.
Vat, kaip kitaip pavadinti tema, jei ne taip? Aš nekaltas

Liudna, kad viskas eina zemyn Blogai
LiūdnaTaipLiūdna

neiskok tame filosofijosMirkt) viska daro pinigai, matyt jiem nebuvo naudinga duot free sms… Ne ir vat supykau ant ju!

senai buvo aisku kad jie taip padarys Liežuvis liudniausia tik kad i tele2 dabar nebus galima chaliavai siusti Nustebęs o i kitus tinklus tai galima susirasti is kur nachaliavai…

Nu viskas aisku - pinigai, bet kas ims jiems brangiau moket negu tiesiai is mobiliakoApakęs? Nu centu pigiau padarytu nei tiesiai is tinklo, o dabar 5 ct brangiau ApakęsNeApakęs

butent ! Baisu visai proto neturi Baisu

kvailiu saika

niu, bet yra zmoniu kuriems one.lt salygos tinka. pvz turiu korta bites, kur sms kaina 35 ct. o dar kartais ir telefono po ranka nebuna tik kompiuteris.

Debilai ir tiek Blogai

cia sventinis siurprizas, zapadlo kitaip tariant Piktas

Nezinau, visai neseniai siuntinejau zinutesper One i Londona ir Porto, visos nueidavo. Matyt, man sekasiCha cha

Itari, kad one=one yra ateistu lizdas Mirkt. Atseit va jums -Ignore Kaledines dovanos. Cha cha. TaipNu jo, galejo bent sausio palaukti, bet gal jau bankruttuoja, neber kada laukti Aš nekaltas.

one lt nupezo degradaj sumaste per tv pasireklamint isvis nubludo jieŠypsena aij karoc patyliu apie ju valdytojus!!!

Na siaip One.lt savininkai tai daro versla nors ir pamatysit po kiek laiko kaip ZJB bapkes kals, nes kaip pavyzdis kas turi Seima arba Mini kurio SMS tarifai 0.19/0.39 arba Bite L planas 0.40/0.20 zodziu dienos metu jau geriau siusti is One.lt negu ish savo Aparato. Stai ir tau pasakymas kam pirkti man is One.lt SMS.
O siaip supraskyt ir one.lt, nes One.lt uz kiekviena musu uzsiusta SMS moka Bitei 3 Cnt. tai pabandom paskaiciut kiek jiems vien kainuoja musu SMS siuntymas PVZ. rugsejo menesi buvo 55000 vartotuju ash taip manau, 10 % tikrai ysnaudodavo savo visus 5-is SMS tai jau yra 5500 dauginta ysh 5 SMS kart 3 Cnt. tai jau per diena 825 lt. Ysh kitu vartoju koks 30 % procentu ysnaudoja vid. po 2 SMS, tai yseina 16500 vartotoju po 2 SMS uz kiekviena 3 cnt. 990 lt. Y diena Vidutiniskai yseian apie 1800 lt. per menesi 54000 lt. mokestis vientik uz SMS tai chia jau one.lt labdara lietuvaij nepigiai atsjo ir nelabai tikiu, kad jie dirbo su pelnu. Tai jus manot jiems nereikia nuostalingu pinigu sugrazinti siaip jie tai ir sekmingai daro. Nors siaip dar neaisku kiek jie uzdirbo ish LOGO ir MELO atsysiuntimo uz kuri gaudavo. Pats One.lt nuo 2 lt. gauna perods apie 0.80 lt.
Tad ysvada mano bukim dekingi One.lt uz duotas kokybiskas SMS ir nesmerkime One.lt vadovybes uz tai kad nebeturi jau nuostolius uz ka padengti ir todel nemokamu SMS. Tesiog jau geriau nusiuskim [email protected] pasiulymu kaip gaudami pinigu jie galetu sekmingai ir maloniai toliau gyvoti toliau, juk vistiek malonu gauti SMS kuris pranesa apie tai kad y tavo One.lt el. pasto dezute atejo laiskas,ir SMS’e nurodo nuo ko ir kokia tema atejo laiskas.

vat jums ir aritmetika pagristas atsakymas. siaip aisq, kad viskas kas ivyko yra logiska

jo,kad nueme sms`us ir blogai,bet bent jau galejo ju grynai neisimt is dezutes,pas mane vienam e-maile buvo like ~20 free sms, po keliu dienu atejau ir ziuriu,tox grazus 0… kur jos dingo taip ir nesupratau…

Mano tai nedingo, dar yra likę 24. Bet tai menka paguoda…

Niekas nedingo iki siol turiu 14 SMS.Viskas ciki

nematau jokios kvailiu paieskos… tavo reikalas rinktis. jei tau apsimokes, tai sumokesi ir tuos 2 litus… jei ne - siusi zinutes is mobilaus… paprasta