Kvaila...atrodo isimylejau!

Kvaila…atrodo isimylejau!

Kaip suprast isimylejai ar ne?Aš nekaltas

Vat, kai taves kas nors uzklaus "ar isimylėjai?" ir tavo akiukes bus tokio Aš nekaltas - ISIMYLEJAI. Linkiu tai padaryti kuo greiciauŠypsena Pats nuostabiausias jausmas Taip. Sekmes…

Kaip slapiu maisu trenktas ir tas jausmas vis nepraeina…Zodziu jei taip, tai jau batai…Sekmes ir laimes MEILEJE!!!TaipTaipTaip

Ne kvaila o gaila Nustebęs

Kai susitikus su draugėm, jos pastebės kad tavo veidas švyti… Kai nepaprastai panorėsi padaryti ką nors gero nepažįstamam…Kai netingėsi pervažiuoti pusę miesto per baisiausią pugą tik kad pamatytum to žmogaus akis…Tada…

jei trankai galva gal ne!

o is tikruju, koks jausmas yra isimylet ka nors?Gerai ar Blogai

geriaw nieko neisimylet… niekada niekada… bet cia jaw mano atskira istorija… Sudužusi širdis Liūdna

Meile tai jausmas kuris mus uzvaldo visada

Kai pamacius ta zmogu zeme ima slysti ish po koju, o shirdis staiga patrigubina ritma!.. Širdis Apakęs
Kai vietoj savaite kurtos protingos pasisveikinimo frazes ish susijaudinimo netiketai lepteli kazka kvailo… Aš nekaltas Cha cha
Kai kas antra mintis apie ji…
Kai tarp milojono akiu ishskiri butent jo akis…
Kai vienintelis jo zodis ar zvigsnis pakelia tave nuo zemes ir uzaugina sparnus…

Kai tau net fizishkai suskausta kai pagalvoji, kad jis su kita… Liūdna

…galbut tai yra isimylejimas… Aš nekaltas

Negalvojau kad ir mergaites taip myli Mirkt

tai nuspresti ar isimilejai nezinau gal pagal oraŠypsena

jei dauzai galva i siena ir neskauda ka padarysi

tai tiesa tu mili kazka

Niekaip. Meiles nera. 45% meiles sudaro baime buti atstumtam, 45% bevalisko, aklo tikejimo, jog sis kartas istiesu tikrasis, 10% mumyse iskiepyto sociopato.

ziurint ka galwoji isimylejai jei koki suni tai tada lengwa!!!jei nori parasyk i priwata pasakysiu!!!

Kai 99% minchiu sukasi apie JI Cha cha

Nea, kai 100% Cha cha

Niekada nesakyk niekadaAš nekaltasCha chaAš nekaltas