Kursmariu kupriam


Kursmariu kupriam

Uosvio dovana Valio,blizgutem virs 30 metu,paskutini karta mirko Kursmarese irgi panasiai pries tiek metu. Jo pacio ranku darbo,sake buvo labai kibios,paziuresim ar per tiek metu nepasikeite eseriu skonis metalui Cha cha

Rariretas, tskant… Gerai, tik tuos suktukus drambliškus nuimk.

Gerai

auckulas Gerai

kaip cia tie suktukai sitaip chytrai itaisyti ?

Nezinau kaip jie ten sudeti,greiciausiai atlankstyta viela ir vel uzlenkta,bet viskas tvarkingai labai padaryta,sake suras dar didesniu Kietas

Gerai ir as turiu issisaugojes panasiu nuo sovietmecio, kai i Rybaci laisvas kelias buvo Kietas, tik mano viena puse varine budavo ir 2 kabliai, o ne vienas, o suktukai is tikro nebutini Nekaltas

fui visai nekibios Veee.kiek nori uz tas 4 virsutines ???i priv.

Špyga neparduociau nei uz ka jei po zvejybu isgyventu galetu tapti muziejine vertybe Mirkt Cha cha

Turiu ir aš a.a. uošvio raritetų, net Sibiro mačiusių. Nežvejojau dar… Nekaltas Drovus

atrodo gržiai Taip Gerai turiu A.A. tėvo lydekinių su dviem kabliais bet taip ir nebandžiau Ne Nekaltas

Nuluzo bituke ? Šypsena

Taip, nors privatan leidžia siųst

nu ir po fotkem leidzia. Busim kaip AB , bendrausim po nuotraukom Cha cha

Malkit s*** cia Cha cha

turiu panasios formos ir 12cm blizgike su 1 kabliu , neteko bandyt, nusikopinau nuo vietinio ruso, kuris tempe ant rogiu pusantro bulvininio maiso eseriu Vau!, buvom pakraupe ir sunku patiket tokiu laimikiu… Baisus vaizdas ir dabar isliko, nors 30metu prabego

kas suka mano zinute rimtoj temoj istryne? Piktas

info apie stintas kam idomu Cha cha sveiki kolegos Šypsena vejas gusiais neblogas Nidoj Šypsena pagal ideja sita kamera turetu but kelyje Nida-Kaliningradas Šypsena uz degalines Šypsena Maniskiai siandien 2-se buvo tai 14kg pasigavo Šypsena buvo nuo ~14h-20h tai sake is pradziu super kibo, paskui apgreze, nustojo kibimas veliau kitur issigreze ir vel kibo Šypsena Poligone pravaziuojant diena maciau ~20 zveju buvo juodkrantej taip pat vakare dabar vaziuojant maciau juodkrantej irgi nemazai sedi, zveju daug irgi kelesi keltu Šypsena nidoj taip pat sedi zvejai kuriem joks vejas nebaisus ir reik daug stintu pagaut Šypsena tad tokios naujienos Šypsena

kas suka mano zinute rimtoj temoj istryne? As Cha cha