Kuris is siu 2 aparatu geresnis : ericsson T29s arba siemens S40?

Kuris is siu 2 aparatu geresnis : ericsson T29s arba siemens S40?

Parasykit issamiau apie siuos telefonus.Mazai apie juos zinau.

Ir uz viena ir uz kita prasho po 90 lt,ar apsimoka pirkti?

s40 geras telefonas, tačiau softas jo nekoks kiek esu girdėjęs, labai nekoks, miršta nei iš šio nei iš to…Manau geriau t29s, apie tuos tokių nusiskundimų nesu girdėjęs.

O kaip del kainu,ar verti jie tu 90 lt? Kiek akumuliatoriai laiko siuose telefonuose?

Dar paklausk ar a35 geresnis uz 1610! Ismesk nx abu du! Tai ne telefai

Na kaip telefonas aisku Siemens geresnis taciau velgi kaip minejo Domas gali susidurti su softo problemom ( dings zinutes ir t.t. cia jau ju mirtina beda ) na del kainos tiek uz viena tiek uz kita kaina nera didele taciau reikia ziureti bukle ir t.t. Na as manau kad cia velgi jau yra zmogaus apsisprendimo reikalas siaip matai meniu poziuriu daug paprastesnis yra ericssonas nes tas pats siemens tik ir yra pavadinimas viduje viskas yra Bosch telefono taigi jau kuris tau labiau patinka ta ir imk tik sakau butinai isbandyk nes gali taip apsigauti kad oi oi oi
Sekmes

man geriau erikssonas
nes simensas yra ir liks tik siemensuLiūdnas

pas T29s buna edu su apsvietimu…

na nezinau S40 zymiai naujesnis, bet kaip minejo pas ji buna problemu su SMS, kazkaip nepamenu bet lygtais ten reikia isjungus kazkaip jas istrinti ar kaip nes ima softas luzineti jei ju prisikaupia per daug, cia seniau buvo temu del sio tel, gali pabandyt paieskot, dizaino poziuriu jis (S40) man labai patiko, nei t29s. Taciau ivertines ji labiau nusprendziau tuomet geriau pirkti t39m va ten tai jau rimtesnis daiktas su visais reikalingais ir ne itin butinais atributais.
T29 labai fuflovas korpusas ir siaip kazkoks atrodo neisbaigtas, S40 zymiai geriau padarytas, bet kaip mineta yra problemu su softu. Taciau kiek zinau yra softas kuris yra stabilus, tik geriau SMS istrinti kaip gauni o ne kaupti telefe, na iskyrus keleta.
Ivertines bukle gal visgi imciau siemensa S40, aisku jei duoda kokia nors garantija tai dar geriau. Temose pabandyk paieskoti kokio softo versijos turetu buti S40, kad galetum nebijoti pirkti