Kuris archivatorius geresnis WINZIP ar WINRAR?

Winrar dirba su .zip, o winzip su .rar - ne. Dar winrar atidaro .iso, lengvai skaido failus į dalis ir stipriau suspaudžia, bet aš naudoju abu.

Iki siol spaude geriausiai WinAce (apie 10% geriau), bet ISO nuskaitymas pliusa duoda WinRar’ui…

zip’o minusas [bent man] xp jiesko juosa faijlus… kam jam to reikia??? na niekaip nesuprantu ir nebenaudoju jo

winrarGerai

abu geri

ash taj naudoju PowerArhiwer - viskas viename Mirkt

Man tai irgi labiau patinka winrar, bet po 12 dienu pasibaigs licensija.LiūdnasLiūdnasLiūdnasLiūdnasLiūdnasLiūdnas

Radai problema Laimingas tai gydik greiciau http://www.cracks.am

Siaip cia skonio reikalas Šypsena Bet pas mane sukas tik winrar ir winice. Kazkaip as zip visai nenaudoju nepatinka jis.

Man labiausiai Power Archiver - visi formatai.

man tai WinRar geresnis, kazkaip jau pripratau prie jo ir nesinori keisti i koki kita Šypsena

WinRAR tikraj geras… bet skajchiaw straipsni apie naujas glaudinimo technologijas WinZIP 9 … gana ispoodingaj ten pripasakojo… verta manaw ir zipa nauja ishbandeet…

Savireklaminis triukas cia tokiuose ir sh tortu dedasi Cha cha daznai tenka prisiskaityti super geras daiktas o isimeti tai nzn kur ji naudoti nes toks sh. Na isbandyti reiktu juk negali neparagaves pasakyti kur tikras tortas o kur sh Laimingas

WinRar 4ever ŠypsenaGerai

WinRAR geriau spaudzia ir geriau suderinamas, bet winzip paprastesnis. As naudoju juos abu, zip’a pirmoje vietoje, bet daznai naudoju ir rar. Abu jie geri

Turek abu tai tikrai bus gerai! Siaip winrar suspaudzia geriau negu winzip. bet winzip greiciau spaudziaŠypsena taip kad geriausias variantas tureti abuŠypsena

ash teikciau pirmenybe WINRAR`ui naudojau zipa nepatiko o prvalumas raro kad atpazhista dauk pormatu Šypsena cia tik mano nuomone kekvienas sau renkasi tai kas jam patinka bei atitinka jo poreikius…

naudoju winrar, tiesiog geras archyvatorius…MirktCha cha