Kurie motorai geresni-Dnepr,ar Ural?
Papigiai nupirkau Dneprą,bet su Uralo varikliu.Savininkas įtikinėjo,kad Uralo varikliai geresni,nes ne taip kaista.Kiek tiesos?
Temos pawadinima paredaguok
A dabar gerai?
Kadetai geriausi
nu laukiam ZIURKES komentaro
seip manau jie panasus labai
siaip dnepro varikliai turi didesni potenciala, bet reikalauja geresnes prieziuros. Jei nelabai priziuri tai uralo variklis laikys kur kas ilgiau. Nors man asmeniskai ir su dnepro varikliu jokiu problemu nebuvo. O va greiciu dezes tai dnepro kur kas patikimesnes nei uralo
Tai ten ir yra uralo variklis,o dėžė palikta dniepro,tik reikia remontuoti sankabą.
man atrodo kad tokia tema jau buwo
kalbeta sia tema ne viena karta
Ačiū
as rinkciausiu ural daugiau arkliu turi (bent jau man taip atrodo) ir nepatinka man tas dniepro alkuninis velenas su indeklais ir kapryzais klyna pasigaut megstantis. ir isviso pasiskaityk buvo tokia tema iki smulkmenu tikru specu isnagrineta reikia tik susirast.
kiek mokejai uz mota?
Aisku kad uralo variklis geresnis!
Kainavo 200,tik reik nuimt nuo įskaitos.Liulka supuvus,sparnai irgi,reik remontuot sankabą.Tik labai geras variklis,ir tuo tikiu,nes imu iš savo žmogaus.Dabar turiu dilema,ką su juo daryt.Ar restauruot ir palikt originalą,ar daryt čioperį.
pirma sutvarkyt kad galetum persirasyt ant saves ir pravaryt texnikine o tada darykis ka nori
nebent po kaimus vazinesi kur mentu nebuna beveik tada darykis kaip ismanai
blec…
dnepro dvigai -“variklei” yra galingiausi 32-36 ag …
tik poto uralai paleido 36ag variklius kurie byrejo kaip rupuzes…
dezes dnepro isvis be konkurencijos.
daba nors kiek ismanantiems, kas daugiau kaista, uralo spiziniai cililindrai ar dnepro alimininiai su gilzem???
o viskas priklauso nuo sejmninko tupumo…
jej 20w50 tepalai jam nezinomi tai apie ilgaaamziskuma tegu pasvajoja, o sejp uralas ilgiau laiko tik ekstremelaus tepalo bado atveju, kitais visais atvejais jis pralaimi…:
ir sejp varykit visi i oppozit club ir ten tokios temos senai jau isnaginetos…
Ačiū už išsamią informaciją.
cia panasiai kaip:
“buti ar nebuti…???”
Gal ir ne visai taip,bet kaip naujokui,tai labai rupi.