Kuriamas Volvo klubas !!!

Kuriamas Volvo klubas !!!

kuriamas volvo klubas, ar reikia tokio ar nea?Siulykit ir ka nors sugalvosim nes norinciuju tai tikrai yra daug!!!

Pastebėjau, kad kai pats pasiūlai, o kiti apdergia tavo pasiūlymą, tai ir pats nori kitus apdergti (ech…lietuviai…).

tam yra auto.Banginiai, jeigu ką…

auto.Banginaiai spyna uzdejo ir rakta ismete ar dabar pagauni kampa???

tai del to reikia kurti atskira foruma??? (oi, sorry, matau is karto i kluba taikai Cha cha)

As noriu ferari ir porse klubuTaip Kada bus???

kai susikursi tai ir bus tie tavo Porshe’ai

tai kai tavo volvo kluba sukurs tai as tada ir paklausiu tavo patarimoJuokiasi
Ir is kur tokiu naiviu zmoniu atsiranda

O man Zaporožec klubą prašyčiau sukurti Cha cha Nekaltas
Įdomu kam auto.banginiai skirti… Nekaltas
Kiekvienas gavęs baną ar spynutę klube/forume lėksim kurti kito klubo/forumo? Nekaltas

Eilinis nuskiraustasis. Vietoj to, kad kreiptūsi į forumo (klubo) moderatorius, šaukia ant visos bangos.

"Eilinis" Gerai - Gerai pasakyta Taip
Ar auto.banginiai yra kazkoks ypatingas blogieciu traukos centras, ar moderatoriai ten is tiesu veikia besivadovaudami kiek kitokia filosofija? Itartinai daug nepatenkintu is ten Nežinau

Su visais, kurius "nuskroaudėme" bandėme surasti bendrą kalbą. 90% pavyko. Na o tie, kurie nenorėjo paklusti forumo taisyklėms… Skundžiasi, kad yra skriaudžiami.

Matai, mano pastebejimas yra is salies, nes as pas jus nesilankau. Tiesiog pasiulymuose bangai dazniausiai esat minimi jus ir iki18. iki18 galima suprasti. vis tik iki18 Nekaltas

Cha cha Visada atsiranda nuskiaustuju Nekaltas

[quote]walio rašė:
O man Zaporožec klubą prašyčiau sukurti Cha cha Nekaltas
[/quote]

O aš tai noriu ne bet kokio, o ZAZ-965 klubo.Gerai Nes boružėlė yra išskirtinis reiškinys.TaipGirtas

O aš tai noriu ne bet kokio, o ZAZ-965 klubo.Gerai Nes boružėlė yra išskirtinis reiškinys.TaipGirtas

[/quote]

Ir šiuo klausimu galiu padėti: susirask BIGNĄ bangoje arba oldtimer.lt

nafig čia tas volvo klubas? ir dar bangos? tigi turit bendrą ir spio. kiek čia jūsų būtų? 10 daugiausiai. Galit privačiom bendrauti

tai jei lievai siūlai tai ir apdergia

ar neatsibodo siuliti klubu?
Manau klubu nebebus kurta…ir taip daug prikure

Juokiasi