Kuriam bankui patiketi pinigus?

O kaip su valiutų rizika? Ir pradžiai SEB’ai ar Trigon Capital fondai sakyčiau arčiau būtų Šypsena.
Užsienio fondų atveju paskui [beep] su deklaravimu ir mokesčiais nebus?

Beje, ponai, cia isties klausimas. O kaip su mokesciais?
Man tai labai nesinoretu paskui turet problemu Kietas

Jei investuosi per Lietuvos maklerio įmonę, tai mokesčius mokėsi Lietuvai. Jei investuosi JAV brokerių kompaniją, tai mokesčius mokėsi JAV. Pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Jungtinių Amerikos Valstijų Vyriausybės sutartį "Dėl pajamų dvigubo apmokestinimo ir fiskalinių pažeidimų išvengimo" - (/Sutartis/ /1998 01 15/Ratifikuota nuo 1999 12 23; Įsigalioja nuo 1999 12 30/Valstybės žinios’1999 Nr.110-3209) jų mokėti Lietuvoje nebereikės. Dar yra ES, bet ji nuo 2004.05.01 taps gimtaisiais namais ir mokesčius mokėsi vieną karta tai šaliai, per kurius brokerinę kompaniją investuoji.

O kokio dydzio mokesciai investuojant i mokescius? Tokie pat kaip ir i akcijas?

Kai investuoji į inveticinius fondus, Tu perki investicinių fondų akcijas. Kai parduodi pastarasias akcijas ir turi kapitalo prieaugį, tai moki mokestį nuo kapitalo prieaugio, jei toks šalyje yra. Lietuvoje atrodo 15%, jei kapitalo prieaugis per tuos pačius metus.

Brrr…
Tai jei aš už 1000Lt nusiperku 10 investicinių vienetų (IV), paskui už 500Lt dar 4 ir už 200Lt dar 1 tai kiek man mokesčių reikės sumokėti 10 IV pardavus už 2000Lt?
Tarkime, kad veiksmas vyksta Lietuvoje.

Dekoju

manau kad VB nes ilgai dirba jau ir gan patikimas, mano visa seima ten pinigus laiko

Duok man as palaikysiu savam "banke" Cha cha Cha cha Cha cha

Neteisybė. Kapitalo prieaugio mokestis Lietuvoje buvo įvestas, o vėliau atšauktas kaip nepasiteisinęs. Tiksliau mokesčiai aprašyti čia 2-oje žinutėje:
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/258430.230-=(205360384
1?myname=91cc87b81a7c538ac31d80b9818c6e1c

Ir iš kur pas žmones tokia bankų bankrotų baimė? Bankai dabar Lietuvoje laikosi kuo puikiausiai, tad drąsiai galima būtų indėlį laikyti viename banke.

Mano manymu, čia tu nurodei pasenusius skaičius. Kasmet tos sumos didinamos ir dabar 100% apdraustos gerokai didesnės sumos. Kažkur mačiau tuos skaičius, bet dabar nerandu. O tavo nuoroda nebegalioja pusantrų metų.

nea… vis dėlto aš teisus… tik vat nuorodą bloga įdėjau…
šita nuoroda lygtais gera…
http://www3.lrs.lt/cgi-bin/preps2?Condition1=169921&Condition2=l%E
B%F0%F8_draudimo

9 straipsnis

sorry…