KURI MOTERS VIETA SEXUALIAUSIA?

KURI MOTERS VIETA SEXUALIAUSIA?

1- VAGINA.
2- KLITORIS.
3- KRŪTINĖ.

pilnai pritariu man irgi viskas sexualu jei tinkamai pateikta ir graziai atrodo…

Net negalvojau, kad jums, vaikinai, seksualus yra pilvukas. O kaip del didelio pilvo (apie nestuma nekalbu). Tokiu pilvu galima pamatyti vasara prie juros, papludimi.

nike49 rašė:

1-krutine
2-uzpakaliukas
3-kojos

Jeigu is tavo duotu , tai rinkciausi 2.varianta

veidas

Moteris isvis yra gerai. Jos gi musu gyvenimo geles GėlėsGėlėsGėlės

o burna? kodel niekam burna neseksuali?
pvz Bučkis Mirkt

Mano nuomone seksualiause moterija yra tai kad ji moteris ir tai yra svarbiause Mirkt

Visa mergina -sexava, bet ash taj manau kad labiausiai sexy yra 1-kojos, ir 2-papaj nes kaj eina mieste pats ishkarto nematydamas pvz pilvuko,vien ish koju(jei su sijonu-geriausia miniŠypsena) galiu nusprest apie oda, sportishkuma,dar pridejus papus… nu nzn, bet kartajs praeina mieste apsirengus ne ypach laisvaj mergina su sijonu-taj pazhiurejus i kojas -virpuliukaj nugara nubega ir shaltas prakajtas ishmusha…o jei klishos kojos arba blogaj sudetos taj net nzn…boona simpatishka, sexava merga-grazhus veidas, papaj, bet jei nera kojuŠypsena taj net nzn…Cha cha

o man sexualiausi peciai =]

O tu, ziuriu, romantishkas praktikas!

Katite, o tu, ziuriu, moki uodega uzriesti!
Bučkis ir Gėlės

Petukai, bambuke, grazi krutine, ne butinai didele.

Joooo…cia tai faini…

geri logotipai!! Gerai Gerai

va cenormaliai

Vitalka, pernelyg apkrautas logotipas bus negerai

Mamutai idek i tuos ragus parashiuta, kartinga ir liektuveli, paziuresme kas gausis Nekaltas

Taip, gal trikampis, gal apskritimas: geriau kai yra daugiau variantu, is kuriu gali rinktis.