Kuri firma taiko 3 sek nemokama pokalbi?

Kuri firma taiko 3 sek nemokama pokalbi?

Kuri firma taiko 3 sek nemokama pokalbi?
Ir kokios sio skambucio subtilybes?

"Lietuvos telekomas".

Bites 2 sek. nemokamos, jei 3 tai jau mokama kaip uz 1 min. Taip

kip jau mineta LTEL sertifikavo savo irnga ir dabar pokalbi apmokestina nuo 3 sek.
kad kazka panasaus butu padare mob. rysio operatoriai neteko girdeti, todel manau kad jie turetu laikytis Rysiu reguliavimo tarnybos nutarimo ir pokalbi apmokestinti nuo 5 sek. visgi kaip yra in real - nzn Ne

Teko truputi studijuoti ne viena Omnio ir Bites isklotine. Visi skambuciai iki 3 sek., t.y. 2 sek. imtinai neapmokestinamos: 0 Lt. Jei tik laikas 3 sek. - kaina kaip uz visa minute. Studijuojant savo isklotine kartais net verkti norisi: 5 sek. o moki kaip uz 55 sek., Laukiu nesulaukiu, kada gi vartotojai sukils ir mobiliosios bendroves bus priverstos skaiciuoti pokalbius sekundziu tikslumu.
AUGIS

O as nelaukiu. Padarys sujungimo mokesti, taip kad tau ir net kalbant istisa minute - neapsimokes. O be to - kas cia do 5 sekundziu pokabis? Jei kalbi, tai kalbi normaliai, ir tada jau px, kiek prakalbejai, svarbu, kad ne desimtys butu.

Omnitelis, bet tik tiems kurie pasirašę sutartis… extra viskas mokama, tele2 tai tas pac ap\r abonentas ar pildyk - mokama, o bitės tai nzn… Aš nekaltas

ibte planu naudojuosi jau du metus… 2 pirmos sekundes yra nemokamos… trecia sekunde skaitiklis jau aktyvuojasi… Šypsena

Kaip suprantu 3 sekunde yra pirma sekunde, kuri eina i saskaita?

he yra toks bites planas kur sekundinis tarifas galioja reiskia jei prakalbi 0 min 20 s tai moki uz 20 sekundziuTaip

omnitel ijungia tik nuo 3s… tad jei majakinsi ir prigaus…

Nuomones gana ivairios, bet ash pasakysiu tiesa… Cha cha Taigi… Ir Tele2, ir Bites abonetai bei ishanxtinio apmokejimo paslaugu (Pildyk, Labas) vartotojai uzh pirmas 2 sekundes nemoka nieko. Tachiau Omnitelyje yra kiek kitaip: Extra vartotojai moka ir uzh pokalbi, kuris trunka 00:00. Tai vat. Meskit Extras per tvora Cha cha

Kad ir yra tos kelios sekundes, bet jei labai piknaudziausi tai ir tas atjunks, arba atsius nemalonia zinute.

Tos kelios sekundės labai praverčia, kai majakini, o žmogus netyčia (arba tyčia) atsiliepia. Gali staigiai numest ragelį, o pinigėlių nenuskaitys… Bet jei man paskamintų koks gudrutis, kuris per dvi sekundes bandytų išrėkt: “Šeštą prie bokšto”, na kaip kažkurioj čia Omnio reklamoj, tai tikrai nesveiku palaikyčiau… Teisingai daro, kai tokiems pradeda skaičiuoti sąskaitą ir už tas kelias sekundes Gerai
AUGIS

Gerai

Aš nekaltas Aš nekaltas

Tai jau ir “Labas” yra? Gerai . anksciau tai tikrai nebuvo (kai minute kainavo 2lt.) budavo skambini, o ten balso pastas- 2 litu neber Alus

dabar bite isvis rulezzzz Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

bite ro0LezZz f0ReV3R! Taip