[Kur visi filosofai??] Zmogus laisvas... kaip visa tai suvokti??? ar jus esate Laisvi?

[Kur visi filosofai??] Zmogus laisvas… kaip visa tai suvokti??? ar jus esate Laisvi?

nesijauci laisvas nes tiesiogiai priklusau nuo aplinkybiu ir fiziniu poreikiu…
Tdel apie jokia laisve ngalima kalbeti kai esi priklausoma s nuo pinigu, draugu, mylimu…

Ne žmogus niekada iki galo nebus laisvas. Vien dėl kompromisų, su kuriais priverstas taikstytis,jei nori normaliai egzistuoti :I

99.99% zmoniu nera laisvi, o nuo kuo nors priklausomi. kad ir nuo sawo kuno, o swarbiausia - nuo sawo ego.

Gera mintis! istikruju taip ir yra… zmogus jau nesugeba susitvarkyti…
uztat ir durniuoja…

Laisves siais laikais per daug. Zmones nuo jos issigime.

zudosi tie kas neturi morales…

zmones istobulejo auksciau savo protu… taigi nemokame valdytis… visi norime velgi tos pacios laisves… taigi ir zudomes… bet velgi viskas del malonumu…

Tai,kad ir dabar zudomes.

Jop Taip

turiu visą pasaulio laiką.

tai, ką pamiršau Mirkt

beje tikiuosi surasi anksciau ko ieskai nei mano minetas senukas…

ka??? jei asmeniska i Prv tiesiog idomu…

Pritariu! Mirkt

aš žinau ko ieškau. aš noriu prisiminti.

taisykles ir moraliniai apribojimai yra vienintelis dalykas leidziantis egzistuoti zmoniu civilizacijai, jei ne jie tai mes paprasciausiai issizudytumLabas

love is the only real pain. uncertainity is the only general truth. the only freedom is death… Veee

Pamastau Metut oi pamastau… bet siaip kalba eina ar isvis yra laisvas zmogus zmeje… manau tik mires gali buti laisvas :o)

vat kad zinociau… tiesiog ieskai is to ir susideda visas gyvenimas… kalbejau su senuku jau izengusi i antra simta metu… gaila kad neprigirdi bet siaip pasnekovas tai fainas! taigi ir jis ta patvirtina… kad ieskai zmogus visa gyvenima… ir jis tik palaidojes savo zmona suprato savo ieskojimo priezastis… zmogus pats nejausdamas bandai kaska rasti kaska geriau… bet kodel? cia pagalvoju kartais ir apie neistikimybe… taigi skelbsiu tema…