Kur Vilniuj platina?


Kur Vilniuj platina?

reikia praplatinti skardinius. Girdėjau prie Liepkalnio užsiima, bet nemažai skundėsi, kad leidžia orą po to.

youtube.com/watch?v=ZdroVlMwlHE sitaip platina Cha cha o po tokio platinimo kai nusvyla gali ir ora leisti…

Juokiasi Gerai

ford-sierra.lt/new/e107_plugins/forum/forum_viewtopic. php?1 8662ai cia kaune Nekaltas

owas, dėkui. Jei Vilniuj nerasu, tiks ir Kaunas. Ne į kitą šalį gi važiuot Laimingas

fishki.net/comment.php?id=62963

ar apsimoka platinti? Juk svorio tai nesumazeja, o ir siaip ne is lengvuju tie plieniniai…

ble dalivei radau cia toki sex simboli, negalejau nepasidalinti… point.lt/show.php?id=1828300&sm=7#big_pic VIP TOP ir t.t manau Gerai

2good4you> Juokiasi Juokiasi

kacurani- kam tuos nenormalius rodai? Vienas točnas pedikas soliariuminis, kita karova Nekaltas

Nekaltas as i tokius pasiziuriu ir suprantu koks as ble zjbs boicas esu Gerai Cha cha Pavargęs bet tai kaip taip uzsistiliovinti as nesuprantu Ne tu visad gatavs su bonke 10 kart geriau atrodai Cha cha Ufff einu megot Miegantis Labas

Nelabai supratau prie ko čia svoris?

na, vieni masinas lengvina, kiti sunkina su skardom, bitumais ir pan Cha cha

Ne dėl svorio aš juos darau, o dėl vaizdo. Nesvarbu man kiek jie svers, +5kg ar -5.

dedi i platintus ratus kameras ir vazineji…