Kur Siauliuose remontuojat savo AUTO?

Kur Siauliuose remontuojat savo AUTO?

Kur Siauliuose remontuojat savo AUTO ir ar verta vaziuot i KemiKietas

autodalių centro servise…bet ne pas bet kuri šaltkalvi, o turiu pastovų, kuris tikrai gerai dirba…

remontuoju tai tik savo garaze… nes niekada neteko matyt kad servize kazka gerai padarytu Ne
o i kemi tai tuo labiau neverta Šypsena
nors… kitiem pasiseka Tūsas

…o ką daryti reikia?..
Visko viename gerai nerasi.

Aš tai remontuojuosi pas pažįstamus "garažiukuose". Pas vienus elektrą, pas kitus variklį, pas trečius važiuoklę ir nesiskundžiu. Gerai

varyk i Kemi Pramonės gatvėj prie Tauro sporto salės - malaciai vyrai, visa laika pas juos remontuoju (ir greitai ir profesionaliai daro - del kainu, jos vidutines, bet per prievarta nieko nekisa, pasako savo nuomone, o tu rinkis)

Kuo jau kuo, o tuo KEMI Pramonės gatvėje nusivyliau. Vadybininkų požiūris į klientą teigiamas, taičau "meistrų"… Ir darbas: sugebėjo taip įtaisyti šarnyrą, kad po 3000 km teko naują dėti. O bendradarbį tai be stabdžių išleido (pamiršo vamzdelį stabdžių užsukti). KEMI - mirtis tavo automobiliui.

…draugui buvau palikęs savo auto, tai nuvarė į A2 Serbentų gatvėje - sako neblogai ir nebrangiai daro…
Bet čia apie važiuoklę. Karbiuratorius tik Kairiuose pas Vaclovą. Plastamases, žinau, Ragainės gatvėje toks privatus auksarankis virina - o kainos tiesiog juokingos - perlūžusį bamperį už 20Lt. lediniu padarė.

Ne A2, o "U2" serbentu gatveje, neblogi meistriukai, as tai ten tvarkausi ko pats neistengiu Mirkt

2 Džigitas.

Dėl plastmasių. Gal gali adresiuka mestelti in privat? Arba viešai?

…tikslaus adreso neprisimenu:…
Važiuojant Ragainės gatve nuo daržovių sandėlių, kai prasideda vienpusis eismas, antras ar trečias namas iš kairės - raudonų plytų, kieme garažas. Jo tel.: 428662.

Thanks Mirkt

As tai kas sugebu ir turiu tam yrangos- garaze, o jei ne tai POLINGEJ.

As kai bunu Siauliuose tvarkausi Autokebe berods,prie Nuklono,nes prie pat tevu namu,vaziuot toli nereikia. Bet siaip jie megsta suda malt,kazkokie tinginiai. Jei reikia ka nors rimciau tvarkyt, varau i servisa prie daugiaauksciu garazu is antros puses arba i Serbentu g-ve.
Ten tikrai Gerai Gerai Gerai vyriokai…

Na ziuriu, kad yra ivairiu nuomoniu apie viena ar kita vietele. Na reiks kokia nors ir man isbandyt, nes kazkas pradejo vaziuokles priekyje barsket. Pats lindau ziurejau, tampiau, bet nieko neradauNe. Zodziu be serviso neissiversiu.

vaziuokle ir stabdzius taisau tik Kemi,kiek skambindavau kitur tai detales brangiau,tai serviso ner,o Kemyje viskas vietoj,darbu kainos galetu buti biski mazesnes,bet vyrukai tai man patinka matosi kad ne pirma karta masina ardo,minusas kad ratus taip pridolbilina paskui ant kelio daug vargo buna jei pats keiti rata,varikli tai pas senuka Simses raj(labai saziningas zmogus ir kainos dziugina,tepaliukus keiciu Lukoile ant Rygos plento addinol 5w-40synht tik 15lt uz litra ir zmogus malonus aptarnauja.Nu ir issipleciau cia,vistiek malonu kad kazkas ir is Siauliu parase o tai galvojau as cia vienas sedziuLabas