Kur rast normalų mygtuką skambučiui

Kur rast normalų mygtuką skambučiui

Išmakalavau visas didžiąsias parduotuves Piktas, bet rezultatai 0 Žliumbia. Labai jau visi vienodi, primityvūs ir negražūs Taip, norisi kažko mandresnio Nekaltas. Keičiu duris į šarvo tipo ir nesinori ant tokių mandrų dūrų palikti sovietinį mygtuką Veee. Kaimynai paliko, tai visą vaizdą gadina Veee Taip. Gal kas žino kur pasirinkimas didesnis, apart Senūkų, Statybos alejos ir pan., kaina netiek svarbu, svarbiausia, kad derėtų prie dūrų Laimingas.

Paziurek ARDENOJE

perbek per elektros, shviestuvu prekiu parduotuves kad ir verkiu 29 teritorijoj Taipnetoli ir domus galerija yra

Va, va ten ir ruošiuosi…

Neziurek vien dizaino. Kas is to - buna grazus, bet kontaktai chrienovi Girtas Gerai kai dar kieme suo ima loti, o siaip svecias pamaigo ir net nezino, kad nesuveike. Nustebęs

Buvau toj Domus galerijoj… Žliumbia

Tai vat aš ir noriu, kad paspaudus “suklapsėtų”, t.y. jaustusi, kad kažkas suveikė, a išvys idealu būtų, kad kokia lampierka užsidegtų.

Šviestuvų salonas Šiaurės miestelyje prie Norfos

Ar tiksliai yra koks nors pasirinkimas, nes jau nusibodo makaluotis Taip dėl tokio menkniekio.

nežinau ko pats nori… bent jau šveistuvų ir skambučių ten daugiau negu reikia… pasiimk telefoną ir pasiskambink Mirkt

… ir nieko man gero nepasakys, nes pasirinkimas (visose mano lankytose parduotuvėse) tik iš kokiu 5 modeliu, ir tie patys plastmasiniai baltarusiški ar mūsų kalinių gaminti. Bet bet kuriuo atveju, ačiu. Teks vėl važiuot.