Kur pigiausiai apsidrausti Privalomuoju trans. priem. DRAUDIMU?

Kur pigiausiai apsidrausti Privalomuoju trans. priem. DRAUDIMU?

Lindra maciau siule pries pora dienu uz 132 apsidraus t ir uz 30lt dar kuro uzsipilt.

Anksciau buvo gal ir dabar yra IKI parduotuvese akcija apsidrausti uz 176lt lygtais.

liau,
parasykit chebra kur galima pigiausiai apsidrausti prival. trans. priemoniu draudimu? reik apdrausti 93m lengvaji, jokiu avariju ir pazeidimu iki siol…
beje kokia bauda jei parisa mentofskiai be draudimo?

ziurek kad firma butu patikima, pvz kaip lietuvos draudimas ar ergo. o tokie visokie kaip balticum draudimas kelia abejoniu, ypac ta ju reklama, vaziuokit saugiai, nes jei sukalsit masina, tai pinigu mes jums neismokesim…
lindra irgi velnias zino kas per draudimas, ar nebus paskui kaip su preventa.

LT Draudimas - 198lt, IF draudimas 176LT, Ergo 176LT.Visiems kainos galioja jei be avariju ir nebuvai girtas pagautas ir metus buvai apsidraudes.IF ir naujiems ta pati kaina.
Ergo duoda nuolaida Statoil tepalams (4x20lt), padangoms Uniroyal, ir galit laimeti kuro,bet gali ir nelaimeti.dazniausiai nelaimi Liūdnas

Gmc GeraiGeraiGeraiGeraiGerai pilnai pritariuMirkt

Nepatariu draustis Lindroj ir Sampo (dabar sako, kad sampo=if, negarantuoju nes nesidomejau), zodziu cia didziausi aferistai, kiek teko girdet is kitu kuriems jau teko apturet avarijas. Zodziu padarysi avarija tai arba pinigu neismokes arba taip sutaisys auto, kad po avarijos ji geriau atrodisCha cha

kaip cia jums tikslaiu isisreiskus - man visishkai px ar ta firma normali ar ne, siuo metu man tiesiog reikia to popiergalio Šypsena mano tranta jau senai reikia priduoti i lauza,nes karoce OPEL OMEGA 93m, o surudijes visishkai, ryja benzo kokia 13litru. Cha cha

taigi darustis eisiu i Lindra 130lt vilioja ir dar benzo duos Šypsena))

tai ir drauskit artimiausiam kioskely,taupa klassssik, shiki ,shmorfa ar nekropely

Charonui:

Tai va bicukas, kad tu pats bilinetis gali jei draudimo kompanija atsisakys ismoket draudima, jei tu isvaziuosi ir draudimas atsisakys padengti nuostolius tai pats ir mokesiCha chaD, nes aisku nukentejusysis ne draudimo kompanija o tave i teisma paduos, o toliau tai cia tavo bedos kaip tu bilinesis su savo draudimo kompanija.
Nepamenu kokia draudimo kompanija tai daro, bet yra aiskiai parasyta, kad tik po teismo nuosprendzio draudimo kompanija padengs nuostolius, tagi teismai gali ivairiai baigtisCha chaDDDD, zodziu skaitykit laiksrascius ir domekites is kitur kur draudziates.

Na snore buvo atrodo 132ltNekaltas

Charonui:

Tai va bicukas, kad tu pats bilinetis gali jei draudimo kompanija atsisakys ismoket draudima, jei tu isvaziuosi ir draudimas atsisakys padengti nuostolius tai pats ir mokesiCha chaD, nes aisku nukentejusysis ne draudimo kompanija o tave i teisma paduos, o toliau tai cia tavo bedos kaip tu bilinesis su savo draudimo kompanija.
Nepamenu kokia draudimo kompanija tai daro, bet yra aiskiai parasyta, kad tik po teismo nuosprendzio draudimo kompanija padengs nuostolius, tagi teismai gali ivairiai baigtisCha chaDDDD, zodziu skaitykit laiksrascius ir domekites is kitur kur draudziates.

Nepykit uz atsakymo pakartojima, velniai zinos kas su kompu cia pas mane darosCha cha

Savo gaz-69 apsidraudziau LZUB draudime uz 170lt + gavau laisvu ranku iranga ir galiu pasiimti dvi banko korteles. Dabar nezinau ar dar yra toke akcija, bet as draudziausi pries Balandzio 1 diena. Buvo praita savaite Lindroje akcija uz 124lt pratesimas metams Šypsena.

gal zemes ukio banke tika drudziau tai priedo dave tipo koki tai kabeli su ausimGirtas sako kai vaziuosi galesi tel.kalbetGirtas

Antradieni tai dar maciau Autominute draude uz 132lt

GeraiNu jo, zinok tu TIKRAS, grynas lietuvis!O jei tu ivaziuosi i koki tarantasa apdrausta kokiame Jonas&Petras draudime?!NekaltasJuokiasi

blin susinervinau…
tai tipo jai kox lapausius ivaziuos i mano auto ir jis bus apsidraudes kokioj nors saraskino kontoroj… tai kas man ismokes pinigus???
tai cia gerai kazkas pasake, kokiu tixlu man draustis brangiau, jai vistiek ne mano problemos bus…
P.S cia mastau kaip tikras litovcas Šypsena

karoce gaidys ta musu sistema draudimu lietuvoj Žliumbia

LTB atrodo 110lt