Kur perkat skudurus??

Kur perkat skudurus??Mirkt

Taigi kur perkat savo skudurus?? Brangiose parduotuvese? Kokiose? Kokia kaina jums yra riba? O gal perkat gariunuose, turgeliuose ar dar kur? Devetu drabuziu parduotuvese?? Kiek svarbi jums yra apranga ir jos kokybe?? Nekaltas

svarbiausia kad apranga butu originali… megstu issiskirti… aisku ne tiek, kad visi eitu ir ziuretu kaip i issigimele… bet saunu atrodyti kitaip Liežuvis

SKUDURU ???PAZIUREK SIUKSLINE GAL NEMOKAMAI RASI !!! !!! !!! ???

pats siuwuosi is celofono ir nesiojuos kindzala… Cha cha

Labai svarbi kokybe Taip Taip Taip bet aklai neseku mados,turiu savo stiliu.Progai pasitaikius,geriau apsiperku Londone.Labai megstu D&G .Bet siaip.pakankamai geri drabuziai “Mango” parduotuvese,“Aprangos galerijoj” ir “Monton”.Kokia ju kaina ir kiek isleidziu… Nekaltas Nekaltas priklausomai nuo to,kiek turiu tuo metu pinigu.Galiu isleisti ir tris stukytes,bet galiu ir nusipirkti koki menknieki,pvz.sali ir martinique ir man to bus gana.*bliamba*,labai megstu leisti pinigus ant knygu,o jos daba ziauriai pabrango Apakęs

ar tu vaidini durne ar tokia ir esi?? Veikiausiai tinkamesnis antras variantas… Taipp.s seip nenoriu rietis bet kad labai knisi prota tuo savo nesusiprateles ivaizdziu… Kietas

wisur, kai kas nors patinka tai ir nusiperku… Cha cha

Mng, Vero Moda, Only, Zara, Aprangos galerija, Monton ir kituose taip vadinamuose “McDonalduose”.

Apranga, Monton, Replay, ReReserved, Sport Line ir t.t. Priklausomai nuo to, kur randu sau patinkantį drabužį ir koks metų laikas. Jei matau, kad daiktas geras ir gražus, tai ir perku. Nesivaikau kažkokio stiliaus ar pan. O dėl kainos - kaip sakoma, skūpus moka du kartus.

ce blevyzgos Cha cha tikiesi labai rimtu atsakymu?

as tai liabai ivairiai… Negaliu pakest pirkt drabuzius gariunuose ar dar kur…pati pati parduotuve butu: ReRecerved… Mirkt Ten beveik viskas mano skonio ir seip liabai super…tik kad kainos aukstokos…(vakar kaip tik buvau ir vienos bliuskeles liabai ziauriai uzsinorejau, tik deja ji kainavo 130lt…nemazai,ka?-uz BLIUSKELE!!! ) Del kainos ribos, tai…ka zinau…kartais pakloji daugiau jei matai kad jis tikrai kokybiskas, fajnas ir t.t…taigi viskas priklauso ar jis vertas tos kainos ar ne…pvz. kaip kad priestai minetu atveju… Taip visdelto ant drabuziu labai nesisvaistau… Mirkt

dievinu brangius daiktus… negerai Juokiasi