Kur parsiduoda plevele ant galiniu lempu?

Kur parsiduoda plevele ant galiniu lempu?

Gal kasnors zino kur galima butu nusipirkti balta plevele galinem lepom paklijuoti?
Teko tokiu matyti ant golpfuku, sciroccu

Aciu uz info

nesupyk bet nedaryk is masinos isdivono

Sheip tai kiek zinau tai ant scirocco versijos “white cat” tai visos galines lempos yra baltai uzklijuotos, man tai visai neblogai atrodo
Cia gal skonio reikalas Mirkt

true kaip kam patinka

Šiap tai čia mano nuomonė tačiau man nepatinka nei apklijuotos nei juodai ar mėlynai nulakuotos kažko man jos kvailai atrodo. Bet čia skonio reikalas.

Jau geriau nulupk plevele . Uz plevele arba laka gali bauda gauti nuo keliuku , jau geriau deti kokias originales “Geras”. Aš nekaltas

Buratinai, uždažyk alchidiniais…Mirkt
bus pigiau ***inę remontuotCha chaCha chaCha cha

Jo, butinai apsiklijuok, nepamirsk ir priekiniu. Tada as tau y ***** ikalsiu ir galesi draudimui ir KP papasakot kaip tu manai kad apklijuotos faros ryskiau sviecia, kaip tu ilgai klijavai ir kad tu visai ne pacukeliz.
Sekmes darbe

faru paskirtis yra apshviesti kelia ir buti matomam kelyje, nesuprantu tokiu zmoniu kurie uzsitamsina galines faras taip kad kitam eismo dalyviui sunku atskirti ar ijungti posukiai, stabdziai ar ne? aishku pasitaiko ir tokiu dalbajobu kurie sugeba uzsitamsinti ir priekinius zibintus tokiu tai ish vis nesuprantu, gal tada geriau faras visai ishsiimti…

Kiek zinau, tokiais atvejais galima uzsakyti ekspertize ir jei sviesos ryskumas atitiks normas, tai sekmes tau ikalant.
Cia kazkaip susidare ispudis, tipo kokie mes nepizonai ir visi lakuojantys-klijuojantys yra pacukai. Nors dalis tiesos yra… Cha cha

o as galines raudonu laku nupurskiau. kainavo 15 lt dazu parduotuvej ir man dzin Cha cha vis graziau negu vaivorykste ant uzpakalio

parsiduoda tik bobos stoty Cha cha
bet ziurek, nepradek akinti is galo vairuotoju, su savo ryskesne sviesa Aš nekaltas

Ikalbejai, reikes faniera uzsikalti Mirkt

cheez… Juokiasi

hmmm…simpatishkas Niam niam

simpatukas tox…bet sypsenele tai keistoooka…toookia kreyzi… Šypsena

Cha cha

FlirtasGeRaS SnuKELis Gerai~ Žvaigždė

Oj…Issigandau truputy… Cha chaKeistokas…