Kur man tai matyta..? :D


Kur man tai matyta…? :smiley:

A tiksliai… kažkoksai ten FarCry buvo… Cha cha

bl, priesh kelias dienas praejau ant medium grafikos su r9200 Šypsena) bishki skirias grafikyte…

ant kokiu nustatymu cia? vanduo tai matau ultra high o daugiau? shiaip zjbs zajdimas man patiko ypac tos zaizdos kune Gerai

kas per ginklas?

visai nieko buvo

Viskas Ultra High + cold renderis. GeraiO ginklas yra Desert Eagle’as su nauju skinu… Gerai

greitu laiku pc pakeisiu, va tada ir normaliai palosiu si geima viska ant maximum Nekaltas

seniai matytas Cha cha

Galejai del idomumo dar koki fraps’a paleis paziuret kiek fps’u Šypsena

kazkaip negrazu su situo renderiu. Kita vertus pavadinimas atitinka turini. Cha cha

losiau su gf4 Juokiasi siaip smagu pasitampyt buvo bet … daugiau nesinoretu imt jo i rankas Ne

A man šis kaip tik labiau patinka… Už paprasta vis kažkas įdomiau… Cha cha

Vistik cia grafika grazesne nei HL2, o ir lankstesne kazkokia. Zaidziu daba.

Na kai uz lango toks slykstus oras tai Far Cry tik ir zaidziu. Taip atostogas siltuose krastuose primena: Palmes, vanduo, fauna ech… Šypsena

reik gal ir man isimesti ji. Zaidiau ji ant senojo kompo su GF2 32mb Cha cha Cha cha, bet dabar nauja turiu tai turetu viskas ant ultra eiti!! Gerai

*skylė*e metu savo vaizduske lauk ish namu nes kiek pamenu tai jau gal normaliai eidavo kai vanduo neatspindedavo nieko tai va kur tas grozis, o as galvojau,

11ciu ir 12ciu geimas