Kur Kaune restauruoja lietinius?

Kur Kaune restauruoja lietinius?

Susitvarkiau chuliganke, beliko rata sutvarkyt. Gal kas zinot kur Kaune restauruoja ratlankius? Ir kiek kainuoja? Ratas tai levakas toks, bet dabar isvis negraziai atrodo su 3 lietekais ir 1 skardine zapaske. Help.

Silainiuose tik uzkilus ant kalno,suki ant sviesaforo i desine ir nedau pavaziaves po kaire pamatysi toki dideli raudonu plytu nama,ten padangu pilnas kiemas,ten ir tvarko,bet kiek kainuoja tai negaliu pasakyt nes nezinau kaip tas tavo ratas suvarytas. Paprasciausiai nusivesk ji ir parodyk ir suzinosi kiek jiem moket reiks

yra ir prie ford vista/mazda atsovybes kur yra garazai…kai as vasara suvariau lietnyka, tai man uz tiesinima su balansavimu ir padangos uzmontavimu paprase ~40lt…bet pardaviau su tokiu-nafik tiesinti pardavimui Cha cha

861671585 cia bus Siaures pr. mano persukta atsilaupusi trukusi padare uz 80lt, taciau ant balanso uzmetus nebuvo nei gramo paklaidos. Pasiskambink ir pakalbesi. Pats spresk.

Za Ruliom buvo geras straipsnis apie lietu tvarkyma. Ir ganetinai motyvuotas. Jei negaila gyvybes - remontuokis. VV

kokiam numeri gal pameni? reik paskaityt Nekaltas

bl nupirkit is manes ratus opelinius Žliumbia nx jau atsibodo o as tada borbetus ikasiu ir viena te sugadinta sutvarkysiu Cha cha

Na kiek teko matyti jau net is numirusiu prikeltu ratu dar ne vienas neateme gyvybes aisku nereikia spjauti i vandeni bet…

Kiek tu nori uz juos?Gal as ant vazo paimciau.

Dar vienus?

Čia apie lietinius su varške jūs?.. Cha cha

Gal.

Atrodo praeitu metu artai vasario artai kovo menesio. Namuose turiu. Jei idomu - parasyk privatan. Laaabai geras straipsnis ir su nuotraukom. VV

su mesa

Pats silainiuose gyvenu, buvau nuvares, kai padangu ieskojau. ten belekokios kainos pas juos, uz viena padeveta padanga 80 litu prase Ne

Aleksote Alšėnų gatvėj neblogai daro. Už dviejų ratų tvarkymą (1 valcavima, kito virinima ir valcavima) sumokėjau 100lt.

aj, nezinau…matei juos,ane? nzn…kiek siulaj? Laimingas

10lt

Man atrodo ten ne Alsenu gatve,o Kalvariju.As ir ten tvarkiau lieta,uz virinima 60lt paeme,gerai vyras dirba Gerai