Kur geriausia vieta susirasti antra puse?

Kur geriausia vieta susirasti antra puse?

stoty

ejdamas su draugu gali pastebeti daugybe merginu kurios vajkshto po dvi… tiesiog uzhkalbink ir wsioa

Kietas troleibuse

GeraiirKavair oreŠypsena

Juokiasi

As su savo Vyras susipazinau pas draugus,tada man buvo 15 metu, iki siol kartuTaip
P.S. Man atrodo, kad nera skirtumo kur susipazinti, svarbu, kad zmogus butu geras.

Per masines shventes,per draugus, pasiulydamas pavezeti, beje, taip pas mane pazintys ir atsirado Cha cha

Cha cha

juk tikrai yra ivairiausiu vietu, kur apstu merginu. koncertuose, kavinese, ejdamas gatve, pasiimdamas kokia tranzuotoja… Šypsena

Siaip tai as klausiau kur su normalia susipazinti o ne sustotine Šypsena
Mano manymu atrodo, kad geriausiai per draugus. Nes klube nieko gero nebuna ir uzkalbinant betkur kur normali mergina nelabai linkus i tokias pazintis

tau tik durnine - atsakimas i tavo tema

O tau kur?

Patikimiausia tai per draugus, pazystamus. Jie daugmaz zino tavo skoni, ko tau reikia, ir pasiulys kazka panasaus i tai. nepalyginsi su atsitiktinem pazintim

koks skirtumas kur? jeigu pajunti , kad nori ta zmogu uzkalbint tai pirmyn! as tai esu susipazinus poliklynikoj, autobuse, pas draugus, koncerte ir t.t.

Pas mane tokie durni klausimai nekyla

Ka taip greita eksperte tapaiCha cha

Manau per draugus geriasia. Ir nereik skubetMirkt

Na manau,kad naktinis klubas visai nebloga vieta susipažinti… Nors aš su savo vyru susipažinau poliklinikoje, belaukdama pas dantų gydytoją Cha cha

DiskotekojTaipŠypsena