Kur gaut?

Kur gaut?

Ebėjuj Taip

kur ieškot šitu dalykų ant ratų nes nei ant vieno nebėra.

turi būt ir lietuvoj kiniškų kokių kažkur esu mates, bet niekaip neatsimenu kur.

masinu turguj Baisus

forumai.bmw-klubas.lt skelbimuose ten daug buna tokiu bezdeluskiu

praieta vasarą savo bmw persidažiau visiškai juodai, juodi langai, juodi ratai viskas juoda, siūlė per jėgą ir šitą dėt bet atsisakiau Ne nupiginimas emblemos būtų dėt kitaicką versiją kitom spalvom Šypsena idėjinis išsižadėjimas. o ebay manau jų būtų pilna.

Aleksoto turguj ju buna ten jie plasmasinei pasirenki pagal diametra ir koky nori lipduka uzsiklijuoji, na jei paprastu tai regis zinau pas ka buvo toki org metaliniai lyg i tik kad vnt 10 lt Cha cha

ne ne tai man reikia originalaus balta mėlina tik toki pavyzdį idėjau. ant ratų noriu užsidėt nes šviečia ten kažkos surudijes dangtukas Cha cha

vogt Taip

wu>> tai tu man viena iskrapstei rudeny Piktas

tai, kad jie nusiema tik ratą nuėmus iš kitos pusės išsispaudžia o taip lupdamas dar kitam žmogui rata subraižysi kam čia reikia.

tai kad nea Mirkt ant kai kuriu ratlankiu jie is lauko puses ysistato ir viskas pas mane taip daba visi prichujarinti epoksidke vienas buvo nepriklijuotas ta greit per pora sav nukrpste tada susiradau kita ir ydejes prikujarinau Cha cha

Manjakas> man tokiu nereik, pas mane su dangteliais ir vidury oz parasyta Klasta Cha cha

kowno mašinų turguj paprasti lipukai 8, minkšti - berots 20. kioskas prie ratų.

Tai saugok dangtelius Klasta

o pas mane ant kalpokų - ŠKODA Špyga

tai jau tada geriau susidet org po 10 uz vnt ir tvarkinga ir grazu ir taip toliau plius ORGINALAS

pas mane ant bnv yra visi 4 ir ten kalpokeliai ant bumeriniu ratlankiu yra Cha cha

cu šeštadieni jau budėsiu turgui gal bus ir nelipukų nes nėra ant ko klijuot man tu lipukų. Nebent reiks improvizuot