Kur dingo?

Kur dingo?

š.ū.d.a.s., pražiopsojau, kas ten per "keturkampis"… Liūdna

vis laukiu, kada dingęs papasakos, kaip ten toliau viskas vyksta su ta sekretore, bet turbūt nelemta…

Alyva, dirbu miske, kelmus raunuŠypsena

na banginiai kokios nuotaikos siandiena? negi vel norisi arba prisigerti arba nusizudyti?Šypsena

na va, siandien jau galima ir sypsotis…man regis ne gripas mane, o as gripa padariau, vakar taip netiketai i toki vakareli uztaikiau, tai antigripinas buvo labai net i naudaCha chavakarelis baigesi sokiais, o si diena taip pat nuo sokio, gyvenimas nuostabus, nepaisant to, kad akutes mazytes ir nori miegucio, bet tokioj jaunystej tai nera problemaCha chataip, kad siandien galesiu bendrauti…

Alyva, tu čia rimtai?

Beje- kaip išsisprendė klausimas dėl tavosios ilgalaikės komandiruotės pajūrin?

Ne tau vienai Alyva siandien ant dusios bloga. Man irgi taip liudna, kad net zliumbti norisi. Sakau gal kartais koks menulis keiciasi…

nors jos abi geltonos,…mano mylimos spalvos masinu…bet tai aisku kad pirma Cauntach…

Pritariu munei, imceu pirma ir pardaves pirkciau keleta antru Cha cha

moterys… Mirkt

as—>antra Laimingas

aisqu, kad pirmaji Countach imciau bl jis uz ta supriuka 10k. geresnis Laimingas

imchiau Countach… visdelto klasika… Šypsena

Imciau pirma,is kart stumciau ir nusipirkciau antra.

durnas klausimas… aisku Countach…

lamba aisq

Dar kainu skirtumas daug ka pasako…

asq lambo Šypsena

pvz kaip jordanas Mirkt

Sedi tixliau speju guli kojom i prieki Šypsena) nu man rodos tikrai tilptumet nes gi juopdzhiu visokiu ten bl po 2 metrus prisipirke ir susilanksto…

man irgi labai idomu, kokio ugio zmogus turetu buti kad i ja isilankstytu? Nekaltas