kur dedam savo irankius, zaliavas ir kt.

kur dedam savo irankius, zaliavas ir kt.

tai vat sugalvojau paklaust kur laikot visus savo gerius, vilna, siulus, karoliukus ir t.t.Drovus
pati karokius lakai JYSKe pirktose dezutese. su siulais vat kol kas problema - laikau maiseliuose, bet labai nepatogu.Pavargęs
neseniai per tv nusiziurejau mini komodyte is fanieros Myliu , siuvimo reikmenims, tai greitu laiku turbut uzsiimsiu gamyba, bo pats brangiausias pareiske, kad jam pabodo mano fintikliuskos, ir jei greitu laiku nerasiu reikiamos vietos isgrus lauk su visais zaislais Cha cha tai vat ir domiuosi, gal ka gudro turit susimeistravusios???

Turiu stalciu viena, tai jame ir visokie dazai, ir lakai, teptukai, serveteles dekupazui. Aisku, netelpa, tai siaip visur tu mano zaisliuku galima rasti Drovus. Geda ir prisipazinti, ka tik iskepti fimiukai (pirmas bandymas) suberti i kosmetine Pavargęs
Is vaikystes pamenu, mama turedavo toki pinta krepsi ir jame visada budavo mezginys su siulais. Man asmeniskai labai grazu. Aisku, nesudesi ten viso gyvenimo pritaupytu siulu, tik einamuosius Šypsena
O siaip baldu nelabai daug cia turim, tai visokius daiktus daiktelius laikau dezese nuo batu ir kitokio gerio, juos apklijuoju dovanu popieriumi. Visai graziai atrodo

Vilną laikau didelėje batų dežėje.
Karoliukus didelėje kosmetinėje.
O smulkius daikčiukus stalčiuose.
O visa palangė nukrauta mano “meno” kūriniaisCha cha

o pas mane pilna visokiausiu deziu - skardiniu, mediniu is kartono, plastiko ir i jas sumesti visokie karoliukai ir t.t Laimingas