Kur butu galima rast........?

Kur butu galima rast…?

Pvz noreciau istot i go-go sokejas arba kases palaikymo sokeju komanda Šypsena kur butu galima?Gal kas zino?Šypsena

nežinau… Aš nekaltas

tik per pazystamus! Šypsena

Pirmiausiai reikia mketi gerai sokti tada zieti i sklebimus ar panasei…Liežuvis

Tai negi taip sunku truputy informatlyvesny temos pavadinima uzdet? daba be reikalo uzejau… Nezinau ko tau reik! Liūdna

tai susizinok kada kokiam klube atranka ir pirmyn…Kietas

eik ne i go go o i striptizo kluba Šypsena ir litai didesni ir darba lengviau rasi Šypsena, ir po darbo dienos dar chalturos galesi pasidaryti Cha cha

O tai nebutu paprasciau nueit po arba pries varzybas ir paciu sokeju ar pan. paklaust? Mirkt

panevezyje is kart zinau kur tik va viena beda tik rugpjucio menesi kai buna pasaulio treatlono ciampionatas ir ten va galima ten palaikimo komandai buti bet ten sokti rekti nereik ten visokius blynus dalint tam kuris dalyvauja Cha cha

Aš tai tik mačiau kaip Kaune kabėjo skelbimai apie tai, kad moko šokti go -go. O tu moki ir nori profesionaliai šokti ar nori mokytis?

Nezinau ir as Aš nekaltas

Šiaip jei moki šokti, pavartyk dažniau "Noriu" - ten porą kartų mačiau skelbimą, kad šokių grupė ieško naujų nariųMirkt

keistai skamba " istot i go-go sokejas"… nusipirk bet koki laikrasti ir rasi ten pilna skelbimu, kai kokiam klube soksi pakviesk paziuresim. Mirkt