na dar vienas dalykas yra tai, kad Li-pol akumas gali buti ivairiu formu, tokiu budu uzpildant tuscias ertmes galima dar labiau sumazinti telefono dydi.
kiek laiko kraunasi Li-pol?
man didziausias Li-on trukumas tai kad ilgai kraunasi…
telefonas 4val, kompas kokias 3 jei visai tusti buvo…
o senas geras Nimh per 55min telefono ir panasiai kompo…
gal Li-pol greiciau galima krauti?
Pagrindiniai pliusai yra tai, kad Li-Pol gali buti ivairiu formu, kaip jau minejo anksciau gali uzpildyti visas ertmes. Be to jie yra lengvesni uz Li-Ion, o minusai - tai kad jie dar labiau bijo salcio nei Li-Ion. Per kiek laiko pasikrauna priklauso nuo pakrovejo ir akumo talpos.
Li-on negalim krauti greiciau nei per 2 valandas- didelis
sprogimo pavojus, del to aparaturoje (mobtel, kompuose, kamerose)
naudoja krovima letesni, bet maziau rizikinga…2…3…4val…
Kuo skyresi ? cia reiskia, kad jau nebesiskiria ? Tokia tema jau buvo,bet…kaip jau cia kazkas minejo, Li-Pol ir Li-Ion akumuliatoriu savybes skiriasi labai nezymiai.Li-Pol nieko negeresni nei Li-Ion, jei nereikalinga nestandartine forma (standartu laikau akumuliatorius kuriu ilgis proporcingas storiui.).Krovimuisi neturi itakos Li-Pol ar Li-Ion, cia jau itokoja kiti duomenys.
Ni-MH pliusas palyginus su Li-Ion tai kad jam neturi tokios dideles itakos temperatura. O Li-Ion akumuliatoriu charakteristikos labai stipriai prasteja esant pvz zemai temperaturai kad ir -15 C
tik sitas pliusas i li-pol tikrai nepaimtas, jie dar labiau bijo salcio nei li. Smarkiaus pasaldzius gali ir nebeatsigaut visai. Plius kad ilgiau laiko niekuo nepagrysta, vienintelis jo skirtumas jau minetas - gali but plonas ir bet kokios formos.
Kaip suprast ta Li-ion charakteristiku blogejima esant -15 ir pan. temperaturai, ziema su N5210 matavau temperatura laukia apie 30min kaip buvo -21 ir nieko itartino nepastebejau iskyrus ta kad displejus leciau vekti pradejo.