kuo skiriasi am ...?

niu bet pleen… jej tauw sako simpatiska pykti ? Drovus ?

nu cia kaip… gali but grazi, bet nesimpatiska… tas simpatiskumas daug nuo bendravimo, bei elgesio priklauso… nesijaudink, tu tikrai grazi… Myliu Myliu, gali buti, kad ir simpatiska… Cha cha

cia priklauso nuo zmogaus Mirkt siaip kada sako kad esi simpatiska(-s) tai neturetu zmogus pykti nes cia yra visvien geras komplimentas kad ir kaip tu save vertintum nes kiekvienas zmogus vertina savaip bet jai pasako tu mergyt man esi simpatiska ir faina tai zinok kad cia geras komplimentas ir pykti visiskai nereikia Mirkt bent jau as taip manau Mirkt o kokia tiu tai jau nesakysiu nes manau ne karta jau tau sakiau Mirkt Liežuvis

brac cia isgeres rasiau… dabar ir paciam idomu pasidare Cha cha

simpatishka - ta kuri turi kazka tokio kas traukia grazhi - ta kuri turi ta pati ka ir simpatishka + dar daugiau Drovus

uj asiu asiu Drovus Flirtas~~~

niu galetum dar pakartoti Drovus Taip~~ bet vis tiek sauwneij atsakeij Liežuvis~

ujeje kajp boona Drovus Girtas Girtas~~ bet surezgej tej surezgeij sawuo mintis kazkajp kudlotaj Taip~

gal boot Drovus~~

Man tai atrodo,kad kai Vyras sako,kad pana simpatiska,reiskia ji Blogai,o kai grazi,tai viskas savaime aisku,kad Niam niam

manau…grazi tei pana kuri tikrai graziai atrodo Geraiir t.t… o simpatishka…neblogai atrodanti Moteris…taciau netokia grazi… Juokiasiaj net nzhn…ka cia parashiau Laimingas Liežuvis~

grazi tai sawaime suprantama… Šypsena

eini dviese su draugu. pamatai Geraimergina. sakai draugui : -zek kokia zavuole. -aga, faina. ta yra grazi. ta pati pakartokim dar karta: -zek kokia zavuole. - kur?! va tada mergina yra simpatishka. grazia norisi pamyleti, shalia simpatishkos - pabusti.

wa ce teij geraj paaijskynaij Taip~~~

visad prashom. shiai mano nuomonei ir draugai ir drauges pritaria. (senai senai nuspresta)

Smalsutee na tai jau viskas aisq su tom graziom ir simpatiskom? Mirkt bet zinok kad kiekvienas tai supranta savaip ir kad ir kiek cia berasytu visvien vieningos nuomones nebus niekada Mirkt

aha, nes skimpatiska - grazi… eiline grazi mergina o grazi tai jau kazkip ipatingesne, daug grazesne uz simpatiska Laimingas

Taip Taip Taip vuot cia pritariu andryteei Niam niam(v Bučkis Myliu

:-} Gerai

teijp …wa cai teij pritariu … Taip~ bet vias tiek bendra supratima tej galyma susidaryt Liežuvis Girtas~~