..kuo rengiates ..

…kuo rengiates …

…tokiu oru kaip dabar Baisu. Ar kailiniais, odomis, ar Hi-techu: goretex ir kitokiais …tex? Nekaltas

aš tai siaubingai nekenčiu šalčio, tai jau seniai vaikštau su žiemine striuke pūkine, kepure, žieminiais batais ir šiltom pirštinėm ir vistiek šalta. žadu jau kailinius išsitraukti

zieminiu paltu iki zemes ir su kapisonu, kepure, saliku ir zieminiais batais. man visada salta - brr.

zieminis ilgas paltas, pirstinies salikas ir batiokai. Nekaltas

rudeniniai aukštaauliai batai, žieminė striukė iki kelių, didžiulis šalikas, kartais pirštinės ir kepurė. vakar ėjau iki parduotuvės, tai maniau išsitiesiu su tais savo rudeniniais slidžiapadžiais Baisuir mano vaikščiojimas apsiriboja nuo durų iki mašinos.

…gal nelabai tiksliai paklausiai… Nuo salcio ir dregmes galima apsisaugoti kailiniais bei odiniais drabuziais. Taciau siame technologiju amziuje kuriamos ivairios medziagos pasizymincios Gerai savybemis Kaip pavyzdys slidininku aprangos Angelas lengvos siltos ir neperslampa… Tai jei ziuretumet rubo ziamai tai butu kailiniai ar kazkas su moderniomis medziagomis? Nekaltas

rengiuosi paprastai : apatiniai, viršutiniai rūbai kartais batai… Pavargęs a kas? Apakęs Apakęs Apakęs saviindentifikacijos problemos… Drovus … ar rūbus Moteris pro langą išmetė Liežuvis

na nea, jokiu moderniu medziagu Ne

rengiuosi žiemiškai Taip

Kadangi dirbu sandelio ofise(sildomas tik ofisas ir tik diena), tai nors lauke ir +~7 rengiuosi siltai.Specialiai nusipirkau odine+su kailiuku liemene-labai fainas ir visai stiliovas daiktas ŠypsenaVot ir visa technologija LaimingasAle padeda,anksciau stipdavau,o oda su kailiu tikrai sildo Taip

ash taj tokia striukyte, shalikeliu Šypsenada zhieminiu rubu nenoriu traukt Neva tik pirshtines labaj labaj shiltas deduos, nes rankytes labaj shala Drovus

Nežinau Nežinau Nežinautikiu kad ziemiskai, bet ne apie tai klausiu…

as tai vaikstau apsirenges Taip pezy

Na kailiniu nenesioju,nes nelabai praktiska mano nuomone-suslampa,o po to dziuna savaite,plaukas susiguli,vaizdas dingsta. Preferinu pusilgi palta,su pukiniu ar seip siltinamosios kokios nors medziagos vidum ir paprasta arba sunkiai perslampama medziaga.Sito klausi? Drovus

o ka klausi? Nekaltas

Nu visas mano zhieminis modernas apsiriboja zamshos tipo dirbtine “dublionke”, kuri savo shiltumu mane laaabai tenkina (nors pirkdama nesitikejau), bet labai netenkina tokis dalykas, kaip kailis i vidu, kuris ne tik pats veliasi, bet dar apvelia visus megztinius ir kitus drabuzhelius kurie tam nors kiek pasiduoda. taighi norechiau dabar kokio pukinio ar panashaus tipo paltuko, kuris butu tikrai shiltas. o ar ish tu visu nauju texhnologiju medzhiagu siuva ka nors madingo ir praktishko, ar tik sportinius kostiumus, striukes, kombinezonus??? idomu, gal pasidomechiau NekaltasKur to visko gaut??

aš tai išranki šitoj srity Drovuskailių nešiot negaliu, bo jaučiuos lyg žvėrium apsimetinėčiau Cha cha oda man smirda Veee su tom storom lengvom striukėm atrodau sau kaip koks oro balionas Baisutai va… bėda tiesiog Cha cha

Odinis siltas paltukas iki keliu, kepure, pirstines. bet siandien vistiek kol atvaziavau i darba labai susalau

visa technologija - grynos vilnos paltas iki keliu, su pasiltinimu. tikrai gerai sildo, nu bet kai suslampa. tai smirdi slapiu sunim Veee (daug kas tai sako) Veee