kuo labiausiai pasitikite?

kuo labiausiai pasitikite?

Noriu paklausti jusu nuomones , kuo labiausiai pasitikite ir visados galite pakalbeti, kai tik kyla noras.

su savo shunimi ;P~

labiausiai pasitikiu savimi Geraio visi kiti anksciau ar veliau vis vien gali isplepeti…

savo gyvunaijsCha cha jiems galiu viska papasakoti, ir zhinau kad jie niekam tikraij neishduosLiežuvisLiežuvis

Ash pasitikiu tevais. ŠypsenaPasitikiu draugais. Bet tik gerais draugais.ŠypsenaO labiausiai tai savimi ir meshkiuku su kuriuo miegu Taip

dziaugiuosi jog turite su kuo bendrauti

as irgi TaipTaipTaip

Pasitikiu…hmmz…zmogaus tokio lyg ir neturiuLiūdna Israsau mintis sako dienorasciui daznai, o siaip…tai kartais paatvirauju ir su sese ar kokia klasioke…na o kartais net savo meskiukiuiAš nekaltas

pasitikiu savo draugemis ir draugais…per ilga laika pastebi kuriuo smogumi galima pasitiketi o kuriuo ne…o as esu tikra,kad mane supa patikimi zmones tokie kuriems galiu pasakot visas savo paslaptis ir ne tikŠypsena

man reiktu pasimokyti is tu , kurie pasitiki. Man tai tarsi neiveikiama uzduotis. Savimi as tai[p pat labai pasitikiu , bet kitais , tai jau ne . Tai tarsi sindromas , kuri stengiesi perlipti, bet vel grizti …

savimi. sau galiu visas paslaptis pasakytiCha cha

savimi!!!

kartais geriau kitais ir nepasitiketi. nemanau kad pasitikejimas tik savimi yra ziauriai dielis minusas. tai tik atsargumas, o atsarga gedos nedaro

Labiausiai pasitikiu savo mama Taip Ji apie mane zino viska, nes mes viena nuo kitos neslepiam nieko Taip Aisku, pasitikiu ir draugais, bet ne taip Šypsena

as tai jauciu tik savimi pasitikiu labiausiai Kietas

gal kartais jus ir teisus jog pasitikejimas savimi , tai diziulis pliusas , bet viska spresti viam , kai kada labai sunku

savo katinu, kai jis miega po lempa tada gali sneketis su juo apie bet ka ir zinai kad jis niekam to neispliurpsCha cha
o jei rimciau jei turi problemu sunkiu, tai geriausiai jas sprest su artimiausiai zmonemis savo seima, jei ne su tevais tai su bropliais seserimis, kartais gal su labai gerais draugais, bet cia labai kartais
as situ taisykliu retai laikausi, bet zinau kad vertetu…kelis kartus jau nudegiau nuo geriausiu draugu tad dabar jau pasimokiau.

Taip Mano myntis skaitai Taip

Siaip tai labiausiai pasitikiu pati savimi. Juk draugai isduoda, o pats saves neisduosi niekada.
Siaip turiu kelias drauges su kuriomis galiu kalbetis apie viska. Mes darugaujame nuo vaikystes, taciau tai dar nereiskai, kad nebusiu ju kada isduota. Šypsena