Kuo geresni VW grupes 1.9 Tdi 77 Kw lyginant su 1.9 Tdi 81 Kw???

Kuo geresni VW grupes 1.9 Tdi 77 Kw lyginant su 1.9 Tdi 81 Kw???

kokiam Tu mieste su situo varikliu i 6 telpi? Pas mane superbas jei vien tik vilniuje 7,5-8 ima. Passatas siek tiek mazesnis ir lengvesnis, bet manau maziau 7 niekaip neims. Tiesa pas mane jis cipuotas, bet ir pries tai jis tiek pat imdavo.
Trasoje Lt-de-lt irgi nelabai tikiu, nebent per lenkija vaziuoji su visu srautu nesidraskydamas, o autobanu 130 km/h. Man su pilnu bagazu ir 4 zmonem ir ijungta clima Vilnius-Dubrovnikas-Korciula-Vilnius 5,9 ( autobanais 150-160, lenkija irgi dugnas). Ziema su 3 suaugusiais ir 2 vaikais, pilnai uzkrauta stogo bagazine Vilnius-Val Gardena Vilnius -6 ltr.

pas mumis seimoj kadis 77kw, tai vidutines sanaudos nuo gamyklos laiku yra 6.2…40proc.uzmiescio, 60 miestas… viskas su tais dyzeliais butu gerai…jei nedirbtu kaip traktorius… Darbinis passats 2001 metu, 2.5 11o kw, kiek geriau skamba, taciau langus vistiek baisu atsidaryt Cha cha bet nors vaziuoja, taciau sanaudos 10,5 Juokiasi visiskas miestas ir lakstant Šypsena Kitas darbinukas transporter T5, 2.5 128 kw, sanaudos tokios pat kaip ir pasrato Šypsena