Kung Pau


Kung Pau

Dalyviai gal kas užsiiminėjote Kung Fu? Ar įdomu? Ir kaip čia yra LT, kad eina visokie Wing Tsun, Chun Nun ir panašiai. Nekaltas Kuo skiriasi? ApsvaigęsTik praleidžiam tas kalbas, “šųdas iš to Kung Fu, aš ****boksą maišyta su gatvės stiliumi lankiau 2 metus, ir dabar, bet kokį kung pau perlaužiu per pusę”. Gerai

Idiotų gauja tie kunfu megėjai.

Karolis gi atlankes 13 metu

Kam ju reik tu kunfu kujunfu? Nekaltas

Edai, eik i aikido Šypsena Lankiau senai kazkada, smagus visai sportas, nors realiai kad panaudot ji, turi ne metus ir ne du treniruotis, kad iaugtu i krauja visi veiksmai Cha cha Nors taspats aikido treneris pas kuri ejau lankes boksa daug metu, tai pasake pats, kad gatvej boksas zymiai geriau… Man aikido patikdavo kad ne vien ten gynimasis, bet dar ir kardai “bokken”, pasijauti tikru samurajum Valio Juokiasi lazdos, tai visai smagu budavo Cha cha

Samurajai… Juokiasi

Karuolis, Galvojau apie aikido jau seniai. Nekaltas

Helix, juokas ten Cha cha bet siaip smagu budavo tikrai…

Karuolis, kelinta kiu (ar kaip ten jis) turi? Cha cha

Aš apie visą smagumą ir kalbu. Gerai Tai gali tapti didele ar nedidele tavo gyvenimo dalimi. Gerai Karoliui reikėtų ką nors panašaus lankyti. Gerai Po mėnesio kaimynai neatpažintų. Apkabinimas

Gerulis, ejau pora metu siaip pasportuot, i tuos egzaminus nejau, tai kaip ir skaitausi lgyiai toks pat kaip ir penkiameciai ten pradedantys visokie, pagal kiu Juokiasi

as apie metus lankiau, galiu pasakyt tikrai smagus dalykas ir gan naudingas dalykas, kalbant apie bendra fizine bukle, lankstuma, reakcijos lavinima, savigina ir pan

lankiau pora meteliu kikboksa, tai patiko Gerai ir gatvej gali panaudoti Gerai reiks ant rudens gal vel pradet lankyt arba koki Muay Thai, o visa kita egzotika man nelimpa Nekaltas

lankiau šachmatus. Su karaliene galiu išdurt akį.

karolis> Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Gerai

Juokiasi

Rekomenduoju Tailando boksa (Muay Thai). Kaune TITANAS kieciausias klubas. ir siaip sportas sveikata

—> youtube.com/watch?v=u0CIy9ZZEQE Paįvairinimui. Paplepėkim Čia jau turbūt tikri meistrai, aukštai kojas kelias. Vau!

gatveje - boksas, kyokushin, muai tay… Cha chasiap fizinei formai palaikyti - “baliniai” šokiai, aludariu šventes ir vynu degustacijos Juokiasi