kultura and else

kas per blondines siais laikais? vat as zianu viena valkata kuris labai kulturingas zmogus TaipTaipTaip gal as tik viena pazystu, bet ju tikrai yra!!! ir ner cia ko galvot, kad pinigai daro itaka zmogaus protui ir manieroms… Pavargęs juk ir siaip turtingu teveliu vaikuciai kokie "iseina"??? dazniausiai BaisuGirtasNežinau bet cia tik mano nuomone Flirtas Laimingas Nekaltas Angelas

niu tipishka blondine…BlogaiJuokiasiCha cha

…miaw…Širdis

bet tai nereiskia kad valkaty tarpe negali buti ne vieno normalaus bent siek tiek kulturingo zmogaus…

NekaltasNekaltasNekaltasNekaltasNekaltasNekaltasNekaltas

JuokiasiJuokiasi kas tiesa tas nemelas Gėlė

na sorry bet manau kad su tuo zodziu "blondine" tu izeidi protingas blondines Laimingas man siaip naturali sviesi plauku spalva yra beprotiskai grazu… gaila kad mano naturali tamsi Myliu

taj tada teks atsiprasyt protingu blondinuiŠypsena

Yra turtingu ir nekulturingu Nekaltasvisur visokiu yra,buti kulturingam tai pirmiausia kulturingai,kaip pridera elgtis,tuomet jau galima kalbeti apie kazka daugiau

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

maziau tu klausyk tos savo blondines!!!
juk pati matai - pridurke kazkokia Baisu, sneka-nusisneka ir net nepastebi
JuokiasiJuokiasiJuokiasi

TaipCha cha

perskaityk is naujo savo nesamone,gal suprasi ka parasei…

blond…

debile bl…sunerwawo mane…kulturingas tik turtingas, o ji blodine taj kekshe ane?nesishnekejau bet neesme…pasakyk jaj kad ji debilka

manau tas jos poziurio nepakeis
Juokiasi

Nu nzn… bet as manau kad bent koks gyventojas, jei jis nenusigeres jis puikia gali nusimamyti apie kultura Taip

blondine… ecg o tu paprasciausiai kita kart palauk kol ji pasakys ka nori tada tu viska aiskiai jai atgal ir t.t. maloniai atsisveijkink ir nusisuk nuo josMirkt

pasistengsiuŠypsena nors ji ir nelabai moka isklausyti iki galoŠypsena

Juokiasi ziuriu blondine bangas megsta kelt Juokiasi ka che su tokia dar diskutuot, duot i snuki ir sventa Cha cha jai aiskink neaiskines, wistiek sawo laikysis Nekaltaso jei snekant apie tuos “kulturingus” turcius, tai daug ju(na ne visi zinoma) isivaizduoja kad pasauli nupirx, viskas jiems galima, jie viska gali nupirkti Piktas seip kulturingiausi zmones mano nuomone yra paprasti darbuotojai Taip vienzo, issilavine zmones, dar nesusirge didybes manija Nekaltas Šypsena

blondines Myliu

nebutu blondine … Nekaltas

hmmmm kulturingi zmogumi gali buti bet kuris… Nekaltas mano manymu tie kurie turtingi tai kaipo tik maziau kulturingi nes pasipucia ir isivaizduoja kad jau pasaulio bamba… Nekaltas kulturingas zogus turi bendrauti su bet kokios klases zmogumi lyg su savim lygiu… zodziu neiskirineti ar jis turtingas ar vargsas… Nekaltas nemanau kad tarp turtinguju labai jau daug tokiu zmoniu… Nekaltas

Kiek galvų, tiek nuomonių. Tačiau mes turėtųme būti vienas kitam atlaidesni. Tegu ji galvoja kaip nori, tik kad nepirštų Tau savo nuomonės. Angelas