krosinis pries ziedini. ka pirkti?

krosinis pries ziedini. ka pirkti?

KLAUSIMAS: gal galite patarti koki motsa pirkti??? ar aprilia rs 125 ar krosini. turiu mazdaug 3500lt galiu max 4000lt bet tiek leisti nelinkesNe. gal zinote kokius krosinius 125cc klases motsus kurie butu patogus vaziuoti ir mieste ir po mishkus pasidraskyti???aciuŠypsenaMirktCha chaKietas

matau, tau reikalingas enduro. Kaip ir man. Bet siemet nebeiseis nusipirkt. Statai nuvyle…

pala biski ne taip mastai…pirma nuspresk ko nori…ar britvos…ar krosinio…juk tai visiskai skirtingi motociklaiBaisu

ash tai siuliciau pirkt delta arba jawa Šypsena Gerai

TO GiX: taj jei tau atrodo kad aprilia rs125 yra ojojoj kokia britva taj labaj klisti. pas ja tik 15arkliu pas patuninta 35arkliai, bet tik vienas dalikas man siulo 95 metu aprilia parvezti uz 5500lt o ash galiu leisti tik 4000lt, tada isheitu kokia su nudauzytajs spoileriais, dad gal tada neverta imti padauzytos aprilia , o imti krosini, nes uz 4000lt nusipirktum normale.Baisu

nu jo britvaBlogai 15 ag tai negalingumasLiūdna

BaisuBaisuBaisu

Nu cia kazkas ziuri neblogai nori babkiu uzkalt, uz 95 metu 5500 lt, PAMIRSKIT tokias kainas.
As siulau aprilia RS 125.
Susirask http://www.mobile.de ir atsivaryk arba sutark kad kas atvarytu.

TO janiss: jei tu galvoji kad tajp paprasta tai gal nori man surasti nesudrozta 95 aprilia rs125 11kw uz kokius 3000lt gali buti dauzti spoileriai tik kad nebutu deformuotas korpusas ir be detaliu defektu, nes pashalinti defektus kainuoja dar 2000lt. surask kas parvaro ish vokietijos uz 500lt taj ash tau pastatysiu ŠikšnosparnisbacardiŠikšnosparnis ir praveshiu su naujaja aprilia per vilniu.Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

man juokingai skamba…perki padeveta mota ir visi nori nesudrozto…tai gal tu geriau nuliova pirkCha chaCha chaCha chaCha cha

taj gal tu man paskola sutejk 10 metuCha chaCha chaCha cha o ka kai tu ieshkai motso tai ieshkai kur parashyta “visiskai uzdroztas”??? manau kad ne.Mirkt

Nu jei jau pirkt Aprilia RS 125 ccm tai tik nuo 98 metu. Musu bananu salyje galima rasti uz 1500 EU.

TO JANISS: o tu bent zinaj kuo skiriasi 98 metu ir 95 metu aprilia ar nea. jei nezinai taj geriau nesakik ir ash jau sakiau kad daugiau 4000lt negaliu leisti. taj gal pasakisi ish kur suzinojai ta kaina lietuvoje (1500EUR=5250lt uz '98) taj jei jau 98 uz tiek kazkas veza i lietuva taj uz 4000lt 95 laisvai atvesh. taj ishkur ishtraukei ta kaina pasakik busiu dekingas ir kaip minejau atsiliginsiu.Cha chaCha chaCha chaCha cha

Praeita vasara vienas ciuvelis nusipirko kaune uz tokia kaina, o vln sia vasara kazkas nupirko ir uz 1500 $ ar net pigiau, dar #motomanuose tas ciuvas kartais sedi tik nick nepamenu.
O kiek tu susiruoses moket pinigu tai manes nekaso, as zinau viena kad 1500 $ kainuoja Aprilia RS 125 ccm 98 metu in LT.

[quote]janiss rase
Nu jei jau pirkt Aprilia RS 125 ccm tai tik nuo 98 metu.
Musu bananu salyje galima rasti uz 1500 EU.

janiss rase
Praeita vasara vienas ciuvelis nusipirko kaune uz tokia kaina,
o vln sia vasara kazkas nupirko ir uz 1500 $ ar net pigiau,
dar #motomanuose tas ciuvas kartais sedi tik nick nepamenu.
O kiek tu susiruoses moket pinigu tai manes nekaso,
as zinau viena kad 1500 $ kainuoja Aprilia RS 125 ccm 98 metu in LT.
[/quote]

blin kaip mane biesina tokie kaip tu IgnoreIgnoreIgnore, girdejo kad kazkas nupirko 98 uz 1500$ ir taj ir ish kart rasai kad jei pirkti tai tik nuo 98 metu, o kuo ji geresne ar prastesne uz senesnes taj net zalio supratimo neturiPiktasPiktasPiktasPiktas, taj jei nezinai tai ir nerashyk, kad tik kuo daugiau zinuciu parashytiBlogai. ash tau pasakysiu kuo skiriasi 98 nuo 95. pas 98 yra elektroninis displejus ir nauji extrema modelia kurie sportishkai nudazyti. tad ar 95 ar 98 metai skirtumas nedidelis. o kainos skiriasi.

Tai vat ir yra esme kad skiriasi LiežuvisP
Jei nori pirk 95 tik paskiau ji parduoti bus sunkiau, ir automatiskai prarasi daug money.
Ir nekazkas girdejo, o kaune prie mano akiu is motoziedo pirko uz 1500 $, o jei netiki kad vln uz tiek pirko join ir pasiklausk.

aj blin ka chia irodineti vis viena nieko neishaishkinsi,
o be to norejau gauti patarimu o ne gincytis.

Jei gali imti leasing’u tada gali bandyti
ziureti
SUZUKI AN 125 BURGMAN (Motoroleris)
Kaina apie 7000 Lt.
arba
SUZUKI DR-Z 400 S (Nei britva, nei rokeris, nei krosinis)
Kaina 24000 Lt
Taip

[quote] Marauder rašė: Jei gali imti leasing’u Taip
[/quote]

nea, kiek zinau negalima, nes lizinguojami daiktai ant ratu turi buti apdrausti CASKO… jei apsidrausi, busi vienas iš tu laiminguju kuriuos galima suskaiciuoti ant pirstu Cha chaCha chaCha cha

o del sumos, manau uz 4000 Lt galima toki krosini paimti, kad jokios britvos nereikes… o tokiai sumai tik labai labai pusetina ziedini nukirstum,… as imciau krosini arba taupyciau…

Na jei paimsi gryną krosinį, negalėsi išvažiuoti į miestą - jų neregistruoja. Reikia imti enduro - pvz Suzuki DR-Z400S - tai su juo ir po kalnus ir po miškus ir į plentą galėsi išvažiuoti - jis kaip krosinis, tik yra vieta numeriui, posūkiai ir priekinė fara.
Na o dėl lizingo tai jo, reikia draudimo, na o su draudimu problema. Man pavyko susitarti su Žemės ūkio banku - bet 9 procentai nuo kainos - daugoka. Šypsena