Krize

Krize

Kubilas rekia, kad pas latvius didesne krize, jau ruosiasi vadoveli rasyt, kaip lietuvai neleido zlugt, bet pas braliukus bent pagal masinas krizes nelabai matyti, pilna nauju masinu ir ne siaip nauju

krizė pas mus ne Latvijoje.

tipo pagal situs du krepsus sprendi, kad latviam krizes ner?

Tai, kad ir Lietuvoje yra nauju Nekaltas

Ne pagal situos, pagal bendra vaizda, vien naujos masinos ir ne siaip pigios, o visokie 3 bmw kabrikai, IS coupe, A5, Q5, S klases mersu naujausiu labai daug, taksi su A6 nuliovom vazineja ir panasiai, atrodo lyg ne rygoj, o kokiam milane butum Šypsena

Kaukenas, Kai aš buvau Rygos senamiestyje žinok ta patį pagalvojau. Apakęs Bet tu išeik kartais ir iš senamiesčio. Mirkt Arba tiesiog pasivaikščiok po Gediminą ar senamiestį Vilniuje, ir viskas susilygins.

ziaurus sitas Girtas Flirtas Valio Klasta Gerai Taip

Na man vienas latvis pasakojo, kad pas juos taip priimta kad masina bene svarbiausias dalykas, nemazai zmoniu nuosavo busto neturi, bet uztai su nuliova masina ir pan. Nezinau ar daug tame teisybes, bet nemanau kad visai is pirsto tai lauzta

Domo, Teisybių teisybė. Latviui svarbiausia geras automobilis ir geras kostiumas. Gerai

latvis perka gera mašina,rubus,telefona,o lytuvis kartonke,ar nama.

Kaukenai, Vilniuje centre tas pats zinok Taip kriksto tevas gyvena Rygoj, tai sako, ten blogiau nei pas mus Taip