Krisiun

Krisiun

Krisiun - brazilų ultragreito ir brutalaus death metalo grupė, susikūrusi 1990-91 metais ir spėjusi išleisti galybę darbų, tokių kaip Ageless Venomous ar Works Of Carnage, tačiau geriausiu jų albumu daugelis (taipogi ir aš) laiko 2006 išleistą AssassiNation.
Pavasarį turėję atvažiuoti Lietuvon, dėl prastų oro sąlygų brazilai to padaryti nesugebėjo. Gaila.

Ar klausote šios grupės? Kokie jūsų vertinimai jai? Ką manote apie albumą AssassiNation?

man patinka brazilu metalas (Sepultura, Soulfly) tj paklausysiu ir situ Taip

Na tikrai gera deatho grupė, o jų paskutinis albumas "AssassiNation", mano manymu, yra vienas geresnių šiais metais. Brutalumas, labai greitas tempas. Kaip tik dabar winampe sukasi \m/

[quote]man patinka brazilu metalas (Sepultura, Soulfly) tj paklausysiu ir situ
[/quote]

Na čia šiek tiek kitoks metalas Cha cha Nebent senoji sepultura gal kiek panašumų ir turi…

na jo, Krisiun groja kiek ekstremalesne muzika uz Soulfly Cha cha bet tegu paklauso, gal patiks ;D

crosses toward hell, war ritual, meaning of terror, dawn of flagellation neblogi Gerai
kurie ten ju gabalai tipo geriausi? Laimingas

tipo geriausi? Cha cha nu cia jau kas ka laiko geriausiu. kaip jau pirmoj zinutej minejau, man geriausias albumas yra AssassiNation, na o is ten jau gali pasirankiot dainu, pvz., Bloodcraft, House Of God, Natural Genocide ir tt. Šypsena

bajka Taip

http://ferrum.lt/f/news/3334