Krepsinis su bangieciais. Kaip jus i tai?

Krepsinis su bangieciais. Kaip jus i tai?

Tai va zmones, jau turbut eilini karta siulau lost kasiuka.

Kaip jus i tai? Ar galima tai padaryt siandien vakare?

Labai jau tikiuos kad si karta norinciu atsiras, ne vien zodziais bet ir "darbais" prisidet prie musu su vince15?

Aš nekaltas
Aš nekaltas

Nenoriu kad kiti jaustusi nuskriausti, bet tikiuos kad "ranku lauzytojas" (s2) tikrai atsilieps…

Noriu as siandien labai noriu.Ryt egzas bet vistiek noriu ir jei susirinksim ateisiu.Bo nuo mokslao ir kompo jau stogas vaziuja.Einam nors ir dviese.

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha !!!

nezinau kaip cia seksis savaite per tuos egzus net i kamuolio rankose nelaikiau, o siap 3 kart i savaite treniruodavaus.Nieko vasara ant asfalto atsigriebsiu

Mes turim,bet jis nelabai koks,forma dar kamuolio išlikus,bet jei jau neatsiras geresnio tai tiks ir tas kamuolys.
Juk svarbiausia ne kamuolys,o žaidėjai Cha cha Cha cha Cha cha ar ne?

[quote]
scribller raše:

Tikiuosi

Galetume ir anksciau biski.Vistiek ner kas veikt.

Mirkt dekui. sekmes tikrai prireiks :smiley:

Gerai jau gerai Liūdna

ApakęsApakęsApakęsApakęsApakęsApakęs 6000!
kaip tik lygus skaicius taip ir meetas gaunasi Cha cha

Nuosirdus sveinimai ir linkejimai prirasyt dar tiek pat Cha chaCha chaCha chaCha cha !!!

Bliamba kur visos temos dingo grazinkit jablynkstjedrenifeni

Rževski, po stojke smirda!!!
Prisipažink - tu xikos ar ko kito (os) klonas?
O gal mistinis mistines madam vyras ar net vyršikininkas?

Išgerk tiek jiek xika,suprasiCha cha

Neturiu ne tik vyro,bet ir meiluzio,niekada nebuvau istekejusi,nemiegojau nei su vienu vyriskiu-esu sena 60 metu pagiezinga senmerge ir kuriu visokias istorijas,kuriose pati niekada nebuvau ir nebusiuŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

Is asmenu dabar esanciu mano draugu stulpelyje gali tai padaryti tik du,o gal ir jie yra vienas ir tas pats asmuo

Futbolas labai skausmingas sportas! be traumu niekaip… Cha cha

nu bleettt

PLASTIKMENAS Šypsena