kraujo skonis burnoje

kraujo skonis burnoje

ka daryti jei kraujo skony burnoje jauciu? ar tai labai blogai? Nustebęs

Visu pirma reiktu issiaiskinti,nuo ko tas skonis burnoje

…ir jei jis nuo kraujo, tai reikia toliau aiskintis, is kur tas kraujas? Mirkt

vat man irgi labai ydomu del ko?:confused:

Tai jau mes tikrai nepasakysim del ko. JuokiasiApsiziurek-gal dantenos kraujuoja.Be to,ka reiskia “kraujo skonis”?Tam,kad butu skonis,turi buti ir kraujas Nekaltas

nera dumu be ugnies… o ugnies be dumu? Mirkt Cha cha

Karaujo skonis burnoje gali buti del: 1.kraujavimo is nosies 2.kraujavimo is nosiarykles 3.kraujavimo is dantenu,burnos gleivines.

Paskutini karta kraujo skoni jutau kai gavau i snuki… Piktas

Laimingas

nieko panasaus nera Baisu nieko nebus reix eit pas daktarus tikrintis Žliumbia nemegstu daktaru Pavargęs

Pas mane irgi dažnai taip būna. Bet tikrai nei dantenos kraujuoja, nei kas nors kitas… Kaip atsiranda taip ir praeina Nekaltas

As taip pat jauciu. Ir ne tik! Daznai atsikosciu krauju! Nezinau kas cia yra.

Blogai, jautrios dantenos arba paradantozes pradzia

Su dantim ir dantenom cia nesusije. Buvau polikl.bet pritruko kantrybes. Kazkas su skrandziu ar kepenim… nzn.

greiciausiai skrandzio arba dvylikapirstes problema… tirkis ir kuo greiciau… sekmes sveikstant…

bet jau pradeda nervint Baisu juk kazkas tada yra negerai nes nei is sio nei is to negali taip but:/

eij jei ten taip ziauru tai aciuz kad perspejot Angelas

Nenoriu gasdinti, bet daugelis plauciu veziu serganciu ligoniu, kaip pirmaji pozymi/vezio apraiska nurode kosejima krauju. Patarciau nedelsti, ugdyti kantrybe ir issitirti Šypsena