kraujo kerstas arba laukiniai instinktai

kraujo kerstas arba laukiniai instinktai

AKELA rašė:

Pamenu kaip siandien…aiskiai, aiskiai, tarsi per migla…vakaras…toks mielai zavus, kad sakes…is vienatves norejau apsivemti…ir saulute besileisdama nusidaze mielu, jaukiu raudoniu…taip sirdi suspaude…taip is tos vienatves sunku pasidare…kad nutariau pas mergaite nuvaziuoti…po triju su puse valandos… vaiksciojome mes…susikibe svelniai uz rankuciu… musu nuostabiai smeletu pajuriu…kopos …kur dingo musu nuostabios kopos?..jos…jos visos deja… visos jau seniai po vandeniu…gaila…labai gaila kad nera tu kopu…kokias atsimenu, kai jaunas buvau, kur as kasiau vilkduobes ir kralystes staciau…
atrodo nieko netruko…zodziu mielu…judesiu svelniu…parveziau as je i namus…kai zvaigzdes sviesti nustojo…
rytas…nuostabus rytas…buciuoju as tave sia savaite paskutini karta…apkabinau…tu mane…lupos susiliete nejucia…
tik staiga…
TAVO MAMA…te izgirdau as zodzius adresuotus man…
IZGAMA TU
aptemo man akys…neatsimenu as kelio atgal i namus…
ar as atvaziuosiu tu klausi?
as nezinau…
kaip as i ja paziuresiu ramiu savo veideliu?
kaip as jai labas galesiu istart?..
pasakyk kaip man jos neniekint a?

shoodmalys Cha chaCha cha

AKELA rašė:

Pamenu kaip siandien…aiskiai, aiskiai, tarsi per migla…vakaras…toks mielai zavus, kad sakes…is vienatves norejau apsivemti…ir saulute besileisdama nusidaze mielu, jaukiu raudoniu…taip sirdi suspaude…taip is tos vienatves sunku pasidare…kad nutariau pas mergaite nuvaziuoti…po triju su puse valandos… vaiksciojome mes…susikibe svelniai uz rankuciu… musu nuostabiai smeletu pajuriu…kopos …kur dingo musu nuostabios kopos?..jos…jos visos deja… visos jau seniai po vandeniu…gaila…labai gaila kad nera tu kopu…kokias atsimenu, kai jaunas buvau, kur as kasiau vilkduobes ir kralystes staciau…
atrodo nieko netruko…zodziu mielu…judesiu svelniu…parveziau as je i namus…kai zvaigzdes sviesti nustojo…
rytas…nuostabus rytas…buciuoju as tave sia savaite paskutini karta…apkabinau…tu mane…lupos susiliete nejucia…
tik staiga…
TAVO MAMA…te izgirdau as zodzius adresuotus man…
IZGAMA TU
aptemo man akys…neatsimenu as kelio atgal i namus…
ar as atvaziuosiu tu klausi?
as nezinau…
kaip as i ja paziuresiu ramiu savo veideliu?
kaip as jai labas galesiu istart?..
pasakyk kaip man jos neniekint a?

Pespjovei pats save AKELA Cha cha

AKELA rašė:

Lonely rašė:

tai kame tie laukiniai instinktai ir kraujo kerstas?

vakar buvo…nebuvai pats kaltas…

kaltas, as, kaltas…
bet gyvasCha chaCha cha kas ten zino kokie instinktai patenkinti liko? LiežuvisLiežuvisLiežuvis

šalna rašė:

Na kitur negaliu spręsti, nes nežinau Liežuvis

kas trugdo suzinoti?Mirkt

AKELA rašė:

šalna rašė:

Na kitur negaliu spręsti, nes nežinau Liežuvis

kas trugdo suzinoti?Mirkt

Aplinkybės Mirkt

vargselis!bet tu dziaukis,kad dar gyvas likai(kad gera buvo ta mama,su keptuve nepuole).Stai patektum tu mano mamai-tai ne tik kelio nebematytum…

kur pwz tokiaij mashinai gauti dirzeli pakeist???