Kraujo begimas is nosies

Kraujo begimas is nosies

Norejau jusu paklaust ar jum tokie dalykai atsitinka ir jei atsitinka ka darote??? Pavyzdziui mano labai nuostabiai draugei gana daznai pradeda begti kraujas is nosies ir net prideginimas nepadeda gal be sio budo zinote dar kokiu nors? Aciu

Kai ką rasi čia:
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/231998.111-=(150553143
3

Gal jai su sirdim kas nors negerai, pasiulyk jei issitirti aortaTaip

Kai buvau mazha tai labai daznai kraujas begdavo is nosies Nekaltas Ir pastoviai is tos pacios vietos be jokios priezasties. Padedavo tik ledukas Nekaltas Bet jei jau deginimas nepadeda, tai jau nzn… Cia i gydytojus reiktu kreiptis Nekaltas

Na, man irgi neretai bėgdavo. Dažniausiai nuo pervargimo ir kai kraujo spaudimas aukštas būdavo.
Man tai ledas arba šalti kompresai gebėdavo Taip.

Kai dar buvau vaikas, man labai daznai is nosies kraujas begdavo, net greitaja tekdavo kvieti. Mama norejo prideginti, bet gydytojas neleido, nes, pasak jo, galejo nosis kreiva likti. Taip ir nepridegino. Laikui begant, kraujavimas is nosies sumazejo, bet dar ir siandien negaliu gerti aspirino, o esant dideliai slogai pasitaiko ir is nosies kraujo begimo.

O man niekada nebėga, net kai ir buvau sulaužęs Kietas

man begdavo kraujas kai buvo mazakraujyste… Blogas kraujas…

As irgi aspirino negaliu gert Ne nes kraujai upeliais kaipmat pradeda teket Pavargęs

Buvo etapas,kai kiekvieną dieną po kelis kartus bėgdavo…pasipildavo visas fontanas.Dėdavau ledą,kompresus.
Dabar viskas tvarkoj.
Manau,tai man buvo nuo pervargimo,ytampos.
Sėkmės,būkit sveikiLabas

aukstas kraujo spaudimas,pervargimas,gal ja kas nors stresuoja…