KOVOS KLUBAS. Lietuvoje daugėja renginių su kovos menais

Jau rasiau (zr 3 zinutem auksciau) bet rodos niekam neidomu Liūdna
O nezinai kada pirma treniruote penktadieni? Nes zinau tik kad Pilaites naujojoj sulioj, kaina kiek girdejau 20 lt.

Dar beje spalio 26d. buvo Lao-tai federacijos turniras Elektrenuose,tik manau jog reklamos mazoka buvo.O kas liecia siu dvieju renginiu tai puiku,bet ar nebus dabar vel kokius metus pertrauka panasiose varzybuose???

papasakok daugiau apie lao-tai. kazkaip mazai zinoma ir labai maza federacija. Aš nekaltas

Tai federacija nera didele,beto ir palyginus labai jauna Lietuvoje,o sportuojama kung-fu,bei tai-boxa.

po paraliais, pats perskaiciau ir nusisvengiau Cha cha

kad ir kaip bebutu - reikia tiketis geriausio ! ar ne ?

Aga bus ! …uz valandos einu i tresha, kurioj apie ta seminara konkrecia info gausiu… o tu, Snauceriuke, irgi zadi dalyvaut?

Beje, kiek girdejau, nuomones apie Shaolin’a labai geros tik is tu, kurie visiskai ar beveik zali sitoj srity…Nustebęs Gaila, kad netex pamatyt Shotokan’o cempionato…Liūdna

reix nueiti pasisvalgyti i shotokano cempionata. idomu idomu, kaip ten kas bus… Aš nekaltas

Jo dalyvausiu seminare o tu gal ir?
Nes tada gal susitiksim Cha cha
O koki tu dirza turi nes ten bus 2 gruoes iki ir nuo 5 kyu?
Beje ten registracija 17 o triesa 17.30 penktadieni

Jep, as ir dalyvausiu Šypsena ir dar kol kas A grupei priklausysiu…
Nustebęs o tu kuriai? kelintas pas tave kyu? Mirkt

Beje, Ceziss, papasakosi tada, nes man turbut nepavyx nuvaryt, nors gal…Mirkt

Je tikrai gerai idomu kaip Bisadze pasirodys ar lietuvis nukraus?Cha cha

Gėlė

misssy >> tik piktawaliaj zhmones daro tajp, kad kitiems butu blogiaw !!! Piktas Kanda O tu pazhiurek i trechia komentara… Juokiasi Cha cha

suomme>> paziurek i pirma komentara Cha cha

Grazi Gėlė

carotte >> peace Cha cha Apkabinimas Gėlėmisssy >> taj kokio welnio det kazhkokias bajsias photo ??? Nekaltas Tuo labiaw, kad pati pritari, kad ji bajsi ir nemoka dajnuot… Juokiasi

Man asmeniskai grazi cia Jennifer Nekaltas Drovus Angelas

visokiu zmoniu yra siam pasauly todel visokias foto ir dedam Cha cha o su tuom nuomonem tai tu sakyk ka nori cia irgi buvo tik mano nuomone Mirkt

misssy taip kam dedi is vis tada tas fotkes? Juokiasi nu tu duodi Juokiasias nevarau ant kitu tik issakau sawo nuomone Liežuvis… beje kai kurie net grasina uz taj kad issakau sawo nuomone… ir yra zmogenu kurie man pritaria…taj kas nepatiko? barbiu galit paziuret ir zajslu pardoj Taip

suomme>>siaip man irgi atrodo kad jinai baisi ir dainuot nemoka bet as nevarau ant tu zmoniu kuriems ji patinka Cha chacarotte>> perlu galima ir kitaip prisirinkti Nekaltas

Juokiasi Juokiasi Juokiasishakes kaip nervinuosi del tokio kashiko…jau plaukus raunuos nuo galvoz Liežuvisgadina akis jos lokatoriai ir tie kabaliuojantys varpaj Ignoruojumisssy sakeek tiesa kad perlu rejk Juokiasi galetum but gudresene ir sugalvot ka geriau nej tik taj kad mane “panarvuot” suomme peace Cha cha