Kovo 8-osios vakara, 5 vaikinai pataisys jums nuotaika.....

Kovo 8-osios vakara, 5 vaikinai pataisys jums nuotaika…

Visus visus, jaunus ir senus, Kovo 8-aja diena, prasome isijungti zydruosius TV ekranus, LRT televizija, 18.45, bus rodoma laida "Buk Artisto" pusfinalis, kurio metu pasirodys 9 grupes ir atlikejai. Ziuriovai rinks labiausiai patikusius ir tik 3 is 9 pateks i finala. Kadangi skambuciai bus nemokami, grupei N’JOY (pasirodymo no.3) reikalingi zmones kurie su mielu noru balsuotu uz mus. Musu NUMERIS 3). O kadangi mes ne shiaip kaimo jurgiai, be abejo mokam dainuot, tuo galesit isitikinti paziureje TV.

a vat gaila kad TV neturiu … tikrai nepraleisciau…

Cia tu rimtai?
Ka grojat?

kazkaip pavadinimas keistai skamba… ar tik bicai ne koki nors repa varot? Cha cha

[quote]kazkaip pavadinimas keistai skamba… ar tik bicai ne koki nors repa varot? Cha cha

[/quote]
Man jau geriau rokas…Taip

o man temos pavadinimas nuskambejo kaip is VyrasVyrasVyras striptizo skelbimoPavargęsCha cha

Maciau jusu pasirodyma.Dainavot, rodos, Soul Asylum daina "Run away train".Jega!Man patiko ir stiliukas ir nestriginejantys balsai ir gitaros skambesys.Butinai nubalsuosiu, nors ir nepagaileciau Indrei balso, kuri dainavo, rodos, uzpraeitoje laidoje Tori Amos daina "Winter".

na jei cia tikrai tie, tai tikrai nepagailesiu balsoŠypsena
sauniai dainavotGėlė

aha, as irgi galvojau, kad striptizas…Gaila Liūdnas Cha chaCha cha

Paziuresim paziuresim Apakęs

GeraiCha cha

Pasakysiu teisybe, suintrigavai, dabar butinai reikes paziuret, jei patiksit, tikrai atiduosiu savo balsa uz jus