Korida[paskaitykite 21 zinute!]

Korida[paskaitykite 21 zinute!]

buvau Ispanijoj ir maciau korida…ar jus bent isivaizduojate kas ten vyxta?kas esate mate?gal kam patiko?Piktasbeje gal yra zmoniu norinciu protestuoti pries korida?
wa kiek daug klausimu is karto…
as PRIES!Ignoruoju

Ash irgi pries vargsu buliu badymams ir zudymams Piktas Piktas Piktas

bent vienas bendramintis…yeah!

mačiau kartąŠypsena bet nepasakyčiau, kad labai patiktų, bo ten jaunas buliukas bėgiojo, o po to visi arkliai jį spardėŽliumbia ten tipo buvo galinė pasirodymo dalisPiktas

siaubasz…bet cia dar ner super ziauru…

tikrovėjė siaubaz…Baisu ir pakankamasCha cha bent jau manCha cha

As irgi PRIESBlogai

NeBlogaiBlogaiBlogai

Ziaurus dalykas…

dziaugiuosi kad yra zmoniu kuriems tai nepatinka…kai as buvau su drauge ir tewais koridoj tai kai smeige tereodora mes rekem klykem rekem kai visi atsiduso:siaubas…kvailys jautis…
o kai kai reikedavo ploti tereodorui kad sis sekmingai nukove buliu tai "ukdavom"…Laimingas
bet tai buvo kai kove pirma buliu o taip mes isejom…pernelyg ziauru…

oj, kai as pamaciau tai net siurpas per visa kuna nuejo. viesas gyvuno kankinimas. kaip zmonems tokie dalykai patinka?!Apakęs

man gide gal koki simta kartu aiskino kad jie kitaip ziuri i viska…vistiek man taip pat nedasauna kaip…

aš esu kategoriškai nusistačius prieš bet kokį gyvūnų kankinimą!!!
korida irgi yra nesąmonėBlogai

as aisku irgi priesPiktaskarta maciau korida, siaubasBaisu, sedeti ir ziureti kaip biednas bulius nukraujoja iki mirtiesBaisuVeeeBlogai
koks cia sportas ar kokia pramogaBaisu

Aš irgi mačiau prieš keletą metų… Didžiausia minia kaip pašėlusi mėgavosi tais vaizdais bet man buvo gerokai nejauku… Pastebėjau kad daugelį užvaldo nerealus azartas žiūrint koridą, o paskui galima tik stebėtis iš kur pas žmogų toks žiaurumo troškulys. Kitavertus aš manau, kad protestuoti tai tikrai neverta, nes korida papraščiausiai buvo sugalvota visai kitokios kultūros žmonių, tad tegul jie ir džiaugiasi arba bjaurisi ja, juk turistų niekas neverčia žiūrėti. O pasaulyje ir žiauresnių dalykų vyksta Žliumbia

Ko gero tai atėję ar kažkaip susiję su Romos Imperijos laikais(mano personal nuomonė).
Ir dar, mano nuomone, jaučiai ten yra gerbiami ir žūva kaip kovotojai, o ne kaip skerdžiamos kiaulės. Jie ten tam yra auginami ir gyvena, jei taip galima pasakyti, pilnavertį gyvenimą. Yra šeriami geriausiu kas tik yra(jaučiams žinoma). Manau kad tai yra daug geriau negu nugyventi t.y. nusipenėti smirdančioj fermoj tik tam kad gautum kuolu, elektra (kox skirtums) į kaktą, ir tai tik geriausiu atveju.
P.S. manęs irgi nežavi koridos vaizdas.
Kietas

man ir nepatinka…nors in real neteko matyti…

Man ispaniskos koridos reginys irgi buvo ziaurokas. BEt nesigailiu, kad pamaciau. Tai ju kulturos dalis. Teko matyti ir gana retoka ivyki, kai buvo issaugota buliaus gyvybe, nes jis neatitiko standartu - t.y. pradejo slubuoti. Buliu is arenos islydejo su pagarba.
Idomu ziureti i visa tai kaip rituala: detales, veiksmai, panieka nesugebanciam pabaigti buliaus kanciu tereodorui (gali buti sumaisiau pavadinima), garbe savo darba atliekancian be priekaistu veikejui, ziurovu veiksmu tradicijos. Tai idomu, bet ne visiems. Jautresniems zmonems tikrai nereiketu to stebeti. Tai pakankamai ziauru.

Blogai 100% priesh!